Mama Joanny Krupy wyprowadziła się z jej domu tuż przed porodem?! Co się stało?

2019-09-09 19:31 nk
Joanna Krupa z mamą
Autor: www.instagram.com/joannakrupa

Polska prasa donosi, że Joanna Krupa tuż przed narodzinami dziecka została zdana sama na siebie, bo jej mama, Jolanta, wyprowadziła się aż 3 tysiące kilometrów od niej! Dlaczego przyszła babcia zdecydowała się na tak zaskakujący krok? Jak przyjęła jej decyzję Dżoana? Sprawdźcie szczegóły!

Joanna Krupa oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka. Modelka jest w zaawansowanej ciąży i już intensywnie przygotowuje się do nowej roli.

Nieocenionym wsparciem dla każdej świeżo upieczonej mamy jest... jej mama, której doświadczenie, zwłaszcza na początku, jest wyjątkowo cenne. Niestety, wygląda na to, że w tym najważniejszym czasie Joanna Krupa na swoją mamę będzie mogła liczyć w nieco mniejszym stopniu, niż zakładała! Fakt podaje, że pani Jolanta wyprowadziła się z willi swojej córki w Kalifornii!

Joanna Krupa zostaje bez mamy?! Dlaczego?

Z artykułu w tabloidzie wynika, że matka Joanny Krupy zmienia miejsce zamieszkania ze względów osobistych. Pani Jolanta przeprowadza się podobno do oddalonego o 3 tysiące kilometrów Chicago. To ponoć pierwszy raz, kiedy Dżoana pozostaje bez jej wsparcia. I - jeśli wierzyć gazecie - nie najlepiej to znosi!

To dla Joanny bardzo trudna sytuacja. Dotychczas mama bardzo jej pomagała, a teraz ona musi sama o wszystkim myśleć. Pani Jolanta zapowiedziała na szczęście, że w miarę możliwości pomoże Joannie w opiece nad córeczką, szczególnie na początku

- mówi informator z otoczenia modelki w rozmowie z gazetą.

Pytanie, jak duże będą te możliwości, bo 3 tysiące kilometrów to jednak jest sporo...

NAJNOWSZE