Mam Talent 6, odc. 12: Tatiana Galitsyna i Tekla Klebetnica w finale! Zapis relacji ONLINE!

2013-11-16 22:57

Za nami Mam Talent 6, odc. 12. Za nami wiele interesujących występów. Dzisiejszego wieczoru nie brakowało emocji. Był to kolejny półfinał "na żywo". Kto przeszedł do finału? Sprawdźcie zapis relacji online! :)

Za nami Mam Talent 6, odc. 12. Za nami wiele interesujących występów. Dzisiejszego wieczoru nie brakowało emocji. Był to kolejny półfinał „na żywo”. Kto przeszedł do finału? Sprawdźcie zapis relacji online! :)

Mam Talent 6, odc. 11: Santiago Gil i Marek Born w finale! Zapis relacji na żywo

Tym razem na scenie "Mam Talent!" wystąpią: zespół Mulemba, Tekla Klebetnica, Patman Crew, Paweł Piekarski, Kabaret Świerszczychrząszcz, Diana Ciecierska, Magda i Wojtek i Tetiana Galitsyna.

Soundtrack do filmu "50 twarzy Greya?Tylko na eskaGO.pl

Zespół MULEMBA

Jako pierwszy na scenie wystąpi zespół Mulemba. Członkowie zespołu swoim tańcem wprowadzili nas w iście afrykański klimat. Konkretnie wywijali na scenie, a cały występ trzymał nas w napięciu ;)

Agnieszka Chylińska:Bardzo czekałam na Wasz występ. Wydarzyło się na tej scenie bardzo dużo. Z takim jednym kolegą poszłabym na imprezę już teraz. Natomiast jeżeli chodzi o taniec to mam wrażenie, że nie pracowałyście ciężko. Pokazałyście to samo, tylko doszły efekty specjalne.

Agustin Egurrola:Ja tu jestem po to żeby bronić tancerzy. Był rytm, była zmiana nastroju. Brakuje jakości!Musicie dążyć do perfekcyjności. To musi być jak w szwajcarskim zegarku.

Małgorzata Foremniak:Waszym atutem jest to, że jesteście pięknymi kobietami, ale jeżeli chodzi o jakość taniec muszę zgodzić się z Agustinem!

TEKLA KLEBETNICA

Kolejny występ należy do Tekli Klebetnicy. Połączenie muzyki folkowej z klasyką. To właśnie brzmienia, które zapoda nam zespół. "Chcemy dać publiczności muzycznego kopa"- mówili przed występem członkowie zespołu. Nie kłamali. Zespół świetnie połączył folkowe teksty z klasyczną muzyką. To było coś!Jurorzy podczas występu nie kryli uśmiechów na twarzach! Agnieszka kiwała głową (nóżką też pewnie tupała :D).

Agustin:Byliście fantastyczni. Bawicie się muzyką. Było mnóstwo kontrastów. Moglibyście zagrać na walentynkowej kolacji i góralskim weselu!

Małgosia:Wy żonglujecie muzyką. Jesteście niebywali. Dla mnie jesteście nienormalni w swojej normalności. Jesteście nieprzewidywalni w swoim graniu.

Agnieszka:Cieszę się, że postawiliście na Anię. Pięknie śpiewałaś. Super!Gratuluję występu!

PATMAN CREW

A teraz przed nami konkretna dawka tanecznych emocji. Na scenie wystąpi formacja Patman Crew. "Chcemy żeby nasz zespół kojarzył się z mega widowiskiem"- zapowiadali występ jego członkowie. Tak też było. Tancerze konkretnie wywijali, a konkretna muzyka rozkręciła wszystkich (nawet nas :D). Występ bacznie obserwował Agustin Egurrola. Ten wstał ze swojego fotela i w takiej pozycji oglądał występ.

Agustin:Dlaczego stałem?Chciałem wszystko widzieć. Mam dla Was dobrą wiadomość. To był BARDZO, BARDZO, BARDZOdobry występ. Było bardzo dobrze wytańczone wszystko. Bardzo rytmicznie.

Agnieszka: Wierzyłam w Was od samego początku. Bardzo ciężko pracowaliście na ten półfinał. I to widać!

Małgosia:Było bardzo dobrze!Niewyobrażalnie wielka praca wykonana. Wspaniałe kostiumy, cały anturaż, wszystko było dopracowane do końca.

PAWEŁ PIEKARSKI

No i czas na muzyczne doznania. Tym razem na scenie wystąpi młody wokalista Paweł Piekarski. W filmiku zapowiadającym występ artysta przyznaje, że zawsze "ciągnęło go do tworzenia własnych tekstów". No i właśnie swoją kompozycję zaprezentował nam na scenie "Mam Talent". Jak zwykle wystąpił ze swoją gitarą ;)Naszym zdanie był to baaaardzo fajny i pozytywny wytęp.

Małgosia:Ty jesteś po prostu sobą!To jest wielka wartość. To był wspaniały występ. Dziękuję!

Agustin:Ja się zgodzę tu z Małgosią.To mnie przekonuje. To jest Twoje od początku do końca. Takich ludzie na polskim rynku jest za mało. Mam nadzieję, że ten program Ci pomoże.

Agnieszka: Słaby refren. Nie był nośny. Na jednej mocy zaśpiewałeś całość. To co należy Tobie oddać to fakt, że zaśpiewałeś własną piosenkę. Trzymam kciuki!

DIANA CIECIERSKA

Czas na kolejne muzyczne doznania. Tym razem na scenie wystąpi młoda wokalistka Diana Ciecierska. Dziewczyna zaśpiewała bardzo spokojną balladę i wprowadziła nas w bardzo magiczny klimat. Według nas to bardzo udany występ, a głos Diany ... mega!

Agnieszka: Trudna sprawa. Nie mogę Ciebie rozgryźć. Głos masz, ale nie wiem co Ty chcesz śpiewać. Przypominam siebie, wiesz? W wieku 19-lat rzuciłam wszystko...czegoś mi brakowało w Twoim wytspie. Charakteru mi brak.

Agustin: Według mnie było to przepiękne! Czas w końcu żeby do finału weszła wokalistka.

Małgosia: Na castingach byłaś liryczna. Dla mnie nawet autorska. Teraz jesteś w innej odsłonie.
W tym wszystkim jesteś bardzo dobra.

MAGDA I WOJTEK

Połączenie akrobatyki z tańcem? Brzmi kusząco? Oj tak! Magda i Wojtek ponownie na scenie "Mam Talent" zaprezentują nam swoje zdolności. Występ cały czas trzymał nas w napięciu. Było nieźle! ;)

Agustin: Tanecznie to było bardzo słabe. Jeżeli chodzi o ćwiczenia to było całkiem nieźle.

Małgosia: Brakowało mi tej proporcji, która była na castingu. To był chyba gorszy występ.

Agnieszka: A mi się bardzo podobało. Takie występy kocha cała Polska. Myślę, że na liczbę głosów nie będziecie narzekać. Było dużo miłości, super!

TATIANA GALITSYNA

Teraz bardzo wyjątkowy występ. Tatiana...sypnie piaskiem. Dziewczyna z rozsypanego piasku potrafi stworzyć cuda! Tatiana stworzyła planetę, drzewa, motyle ... WSZYSTKO! Jesteśmy pod takim wrażeniem, że nie napiszemy NIC więcej! WOW!

Agnieszka: Pięknie wyglądasz. To jest tak, że jesteś w cieniu. Twoja opowieść jest ważna. Patrzę na to i się wzruszam. Jakoś tak mam coś takiego, że chce wrócić do domu i przytulić swoje śpiące już pewnie dzieciaki.

Agustin: Mnie fascynuje mnie Twoja mądrość i dojrzałość. Niesamowity występ!

Małgosia: Tatiano, opowiedziałaś nam historię, która dotarła prosto do mojego serca.

Był to ostatni występ dzisiejszego wieczoru. Czas na wyniki!Kto przejdzie do finału? Najwięcej głosów telewidzów zdobyła Tatiana Galitsyna. To właśnie ona przechodzi do finału Mam Talent 6. Teraz jurorzy wybierają pomiędzy Packman Crew, a Teklą Klebetnicą. Małgosia postawiła na Teklę. Agustin na Packmana. Decydujący głos ma Agnieszka. "Jestem za muzykami" - powiedziała. Tekla Klebetnica przechodzą dalej!

Wfinale zobaczymy:Tatianę Galitsynę i Teklę Klebetnica!

Kolejny odcinek Mam Talent 6 już za tydzień. Wtedy u nas relacja na żywo!:)

Macie już swoich faworytów? Komu kibicujecie? Piszcie w komentach! :)

@dr

NAJNOWSZE