Wielki finał Mam Talent 2015 przed nami! Uczestnicy programu są już gotowi? Maciej "Sheva" Modloch i Jakub Mozgawa przyznają, że na FINAŁ przygotowali wyjątkowe występy!
Już w sobotę, 28.11.2015 przekonamy się, kto wygrał finał Mam Talent 2015! 10. zawodników intensywnie przygotowuje się do finału Mam Talent 2015, szykując na ostatni odcinek popularnego talent show wyjątkowe występy. Poprzeczka w finale Mam Talent 2015 postawiona jest bowiem bardzo wysoko.
Jakub Mozgawa i Maciej "Sheva" Modłoch przyznają, że na wielki finał szykują naprawdę wyjątkowej występy! Tancerz Maciej "Sheva" Modłoch przygotowuje wyjątkową i widowiskową choreografię do skomponowanej przez siebie muzyki. Jakub Mozgawa - mistrz yoyo w zwiastunie finału Mam Talent 2015 był bardziej tajemniczy, ale obiecał, że również zaczaruje jurorów i widzów swoim pokazem.
Jakub Mozgawa na pewno zrobi niezłe show - zobaczcie co finalista Mam Talent 2015 wyprawia ze "zwykłym" yoyo!
Kto wygrał Mam Talent 2015? O tym przekonamy się już w sobotę! Przypominamy, że finał Mam Talent 2015 rusza 28 listopada 2015 o godzinie 20:00 w TVN! A wyniki finału Mam Talent 2015 znajdziecie oczywiście na Hotplota.pl!

i
Przypominamy, że w finale Mam Talent 2015 znaleźli się:
Aleksandra Kiedrowicz, która zachwyciła niesamowitymi akrobacjami z kołem Kosma Wysokiński - mistrz "moonwalka" Kamil Czeszel, niepełnosprawny chłopak o wyjątkowym głosie Liliana Iżyk - utalentowana wokalistka, instrumentalistka i kompozytorka Anne Marie Kot - tancerka pole dance Natalia Capelik-Muianga - dziewczyna, która oczarowała jurorów swoim głosem ACRO Team Silesia - zespół wyczyniający niesamowite akrobacje Vlodyr - niesamowity malarz, który pokazał na żywo swoje umiejętności Maciej Sheva Mołodoch - choreograf i tancerz Jakub Mozgawa, który potrafi wyczyniać nieziemskie sztuczki z yoyo