Małgorzata Socha i Qczaj w szpilkach zdobyli Pałac Kultury i Nauki! Co to za akcja?

2021-04-19 17:30 es
Małgorzata Socha i Qczaj
Autor: WBF

Nie od dziś wiadomo, że Małgorzata Socha jest w doskonałej formie. To, że Qczaj także, jest dość oczywiste. Ta dwójka postanowiła wspólnie wbiec na 30 piętro Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Qczaj jeszcze sobie to zadanie utrudnił, bo włożył... szpilki! A to wszystko w szczytnym celu.

Poniedziałkowy poranek można spędzać na wiele sposobów. Najpopularniejszy to chyba kawusia i narzekanie na kolejny tydzień, pełen obowiązków. Małgorzata Socha i Qczaj postanowili jednak nieco się rozruszać.

Nie od dziś wiadomo, że Małgorzata Socha jest w formie. Gwiazda na swoim Instagramie często publikuje zdjęcia z biegania. Nawet podczas wakacji aktorka pamięta o treningu!

Natomiast o tym, że Qczaj jest w formie, nikogo informować nie trzeba. W końcu zawodowo zajmuje się trenowaniem!

Ta dwójka zdecydowała się rozpocząć tydzień bardzo oryginalnym treningiem...

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Małgorzata Socha i Qczaj zdobyli Pałacu Kultury i Nauki

Taki trening to dopiero wysiłek! Małgorzata Socha i Qczaj wspięli się na 30 piętro Pałacu Kultury i Nauki. Jakby to było mało karkołomne zadanie - Qczaj zrobił to w szpilkach!

Satysfakcja i spalone kalorie to niewątpliwe wartość sama w sobie. Jednak tutaj był też dodatkowy cel. Małgorzata Socha i Qczaj zrobili to w ramach akcji, NA CO CIĘ STAĆ. Celebryci podejmują wyzwanie, zachęcając do zbiórki na rzecz fundacji #SEXEDpl, która zajmuje się edukacją seksualną w Polsce.

W ten sposób udało się zebrać 10 tysięcy złotych między innymi na pracę ekspertów i ekspertek, którzy pomagają setkom osób podczas online'owych konsultacji, live'ów, a także projektów.

NAJNOWSZE