Małgorzata Socha na planie „BrzydUli”! Jak wygląda jako Violetta? Fani zachwyceni! [FOTO]

2020-08-08 10:41 RD
Małgorzata Socha
Autor: WBF

Małgorzata Socha znalazła się wśród aktorów, którzy niedawno wrócili na plan kultowego już serialu „BrzydUla”. Aktorka postanowiła podzielić się ze swoimi fanami świeżymi fotkami w stylizacji Violetty. Jak wygląda? Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Na swoim koncie ma role w filmach i serialach. Odgrywa jedną z głównych ról między innymi w serialu „Przyjaciółki”, który możecie oglądać na antenie telewizji Polsat. Kilka lat temu Małgosia była również gwiazdą serialu „BrzydUla”, który możecie kojarzyć z anteny TVN. Tam odgrywała charyzmatyczną, nieogarniętą, ale uroczą sekretarkę, Violettę. Jej styl charakteryzował się przede wszystkim. Postać odkrywana przez Małgosię była nie tylko zabawna, ale przede wszystkim kolorowa. Wszędzie było jej pełno.

Niedawno władze stacji postanowiły przywrócić ten format na antenę. Violetty nie mogło zabraknąć w kontynuacji serialu. Nic więc dziwnego, że Małgosia Socha pojawiła się na planie bardzo szybko. Ostatnio na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym widać ją w stylizacji Violetty. Jest dużo wzorów, mocny makijaż i ciężka biżuteria, czyli wszystko się zgadza. Fani mogą odetchnąć z ulgą. Serialowa Violetta mimo upływu lat NIC SIĘ NIE ZMIENIŁA. ;)

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE