Małgorzata Rozenek

i

Autor: AKPA Małgorzata Rozenek przyznała, kto płaci za wynajem willi

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek wyjawiła prawdę na temat swojej willi. Przyznała, kto płaci za wynajem

2024-02-22 9:22

Małgorzata Rozenek nie musi przejmować się wysokością wynajmu luksusowej willi, w której zamieszkuje wraz z rodziną. Przyznała, w jaki sposób opłacane są wszelkie należności.

Dom, w którym mieszka Małgorzata Rozenek wraz z mężem i trojgiem dzieci, został wybudowany przez Wojciecha Amaro i jego żonę Agnieszkę, która sama zaprojektowała wnętrza. W trakcie pandemii słynny restaurator zamknął swoje Atelier i wraz z ukochaną przenieśli się na wieś, gdzie wiodą spokojne życie z dala od miejskiego zgiełku. Małgorzata Rozenek jeszcze kilka lat temu miała w planach wybudować własny dom na obrzeżach Warszawy, jednak przerosły ją sprawy urzędowe i ceny materiałów budowlanych. 

Mam taki swój wymarzony dom i on jest w trakcie realizacji i tu, jeśli możemy mówić o drożyźnie, to jest to temat rzeka i spore wyzwanie. Wbrew pozorom jestem osobą bardzo rozsądną i nie wydaję pieniędzy lekką ręką i nie trwonię ich bez sensu. Może dlatego, że pierwsze poważne pieniądze zaczęłam zarabiać, jak już byłam mamą i jak masz dzieci, to zawsze odruchowo myślisz, żeby najpierw zaspokoić ich potrzeby. Nie da się tego zrobić, jeśli nie szanuje się pieniędzy, także wiem, co to znaczy je oszczędzać - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Shake Your Eska #22 | Asereje

To nie Małgorzata Rozenek płaci za wynajem willi

Małgorzata Rozenek chętnie pokazuje na Instagramie swoje cudowne życie. Trudno oderwać wzrok od przepięknych, gustownie urządzonych wnętrz. Za takie luksusy trzeba jednak sporo zapłacić. Koszty za wynajem wynoszą ok. 30 tys. złotych miesięcznie. Na szczęście, Małgosia nie musi przejmować się kosztami. To firma płaci za wynajem - ona sama w życiu by się na to nie zdecydowała.

To nie ja wynajmuję, tylko firma wynajmuje dla nas. Gdybym to miała robić ja, to nie wiem, czy w swoim rozsądku bym się na to zdecydowała. Prowadzimy dom, w którym jest troje dzieci, więc to wszystko jest dla nas odczuwalne. Żyjemy w czasach, w których polskim rodzinom jest coraz trudniej - pożaliła się Małgosia.