Małgorzata Rozenek

i

Autor: WBF

Małgorzata Rozenek wstrzymała budowę domu. Marzenie o basenie legło w gruzach

2023-03-14 10:05

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan marzyli do dużym domu, w którym zamieszkaliby ze swoimi pociechami. Na drodze do realizacji marzeń stanęło wiele czynników. Budowa domu stanęła pod znakiem zapytania, a synowie Gosi na razie nie będą mieli okazji popływać w luksusowym basenie.

Małgosia i Radek pobrali się w 2016 roku. Radosław świetnie odnalazł się w roli ojczymy, jednak para po pewnym czasie zapragnęła powiększyć rodzinę. W 2020 roku na świat przyszedł ich syn, Henio. Liczna rodzina postanowiła niedawno wybudować dom, który będzie ich oazą i ostoją.

Małgorzatę Rozenek przerosły sprawy urzędowe

Para postanowiła zamienić luksusowy apartament na dom z basenem, o którym marzą synowie Gosi. W marcu miała rozpocząć się budowa, jednak ze względu na liczne zrządzenia losy, para musi odłożyć te plany na później.

Nie ukrywam, że to chyba mój najważniejszy projekt w życiu. W ogródku będzie basen, moi synowie uwielbiają wodę. To był warunek moich dzieci. Powiedziały, że jak budować dom, to tylko z basenem. Latem będzie się przy nim miło spędzało czas – powiedziała Małgosia rozmowie z „Faktem”.

Powodem przesunięcia planów budowy domu jest m.in. wojna na Ukrainie, która spowodowała zmianę priorytetów Gosi i Radka. Drugim powodem są rosnące stale ceny materiałów budowlanych oraz problemy urzędowe związane z załatwianiem formalności

Przerastają nas sprawy urzędowe i mimo iż prowadzi nam to osoba, która specjalizuje się w prawie budowlanym, to i tak jest teraz bardzo wiele różnych przepisów, które zostały wprowadzone całkiem niedawno, które komplikują, choć niby miały ułatwiać – zdradza Małgosia w rozmowie z Party.

Radosław i Małgorzata wybrali działkę na obrzeżach Warszawy, a działka otoczona jest lasami i polami. Tutaj na pewno rodzina znajdzie spokój i będzie mogła odpocząć od miejskiego życia. Miejmy więc nadzieję, że plany Małgosi i Radka niedługo będą dojdą do skutku, a rodzina wkrótce będzie mogła korzystać z uroków natury.

Eska Daje Szkołę - Igrzyska Starożytne
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE