Małgorzata Rozenek

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

GWIAZDY

Małgorzata Rozenek w "Tańcu z Gwiazdami"? Wskazała, z kim mogłaby wystąpić!

2023-04-22 14:20

Małgorzata Rozenek nigdy nie ukrywała, że z chęcią wzięłaby udział w programie "Taniec z Gwiazdami". W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła nawet, jakie są na to szanse i... kogo moglibyśmy zobaczyć u jej boku. Padło bardzo gorące nazwisko!

Małgorzata Rozenek przez wiele lat przymierzała się do występu w najpopularniejszym tanecznym show w Polsce. Jednak ostatecznie wiele rzeczy stanęło na jej drodze i widzowie nie mogli obejrzeć gwiazdy na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Mówi się, że miała nawet negocjować swój udział w programie w 2022 roku, gdy rozważała przejście do Polsatu. Według medialnych doniesień jej wynagrodzenie miało wynosić wtedy 35 tys. złotych za jeden odcinek. Ostatecznie jednak została w TVN i dostała angaż w paśmie porannym. Teraz znowu zrobiło się głośno o jej uczestnictwie w "TzG". 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Beata Kozidrak zaręczona! Ogłosiła to w nietypowy sposób

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65

Małgorzata Rozenek w Tańcu z Gwiazdami? "Jestem na to gotowa"

Gwiazda pojawiła się 20 kwietnia 2023 r. na branżowej imprezie w Warszawie, gdzie nie zabrakło oczywiście dziennikarzy. W jednej z rozmów wyznała, że z chęcią wystąpiłaby w "Tańcu z Gwiazdami", jednak jest on w konkurencyjnej stacji. Małgorzata Rozenek wierzy jednak, że TVN przejmie ten format i nareszcie będzie mogła zrealizować swój kolejny cel zawodowy. Podała również, z kim chciałaby zatańczyć!

Z Radosławem Majdanem. A tak serio to... z Rafałem Maserakiem - powiedziała Rozenek

Na pytanie o to, jaki taniec chciałaby wykonać, odpowiedziała:

Tango. Bardzo bym chciała, ale też i walc angielski. Jest coś bardzo szlachetnego w tańcu. To musi być niesamowite przeżycie, Radosław mi o tym mówił, bo sam miał okazję wziąć udział w tym programie, że faktycznie to jest takie doświadczenie na miarę Azji Express [...] Ja mam nadzieję, że TVN przejmie "Taniec z gwiazdami" i będę mogła wywijać, bo jestem na to gotowa!

Listen on Spreaker.