Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: WBF

Radosław Majdan ma nową żonę?! Małgorzata Rozenek-Majdan niepodobna do siebie

2021-12-04 9:58

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na całego weszli już w sezon świąteczny. Celebrytka pokazała fanom nie tylko przystrojony dom, ale także efekty klimatycznej sesji zdjęciowej. Byłaby to świetna fotografia do rodzinnego albumu, gdyby nie to, że obok Radzia stoi nierozpoznana przez internautów kobieta!

Małgorzata Rozenek-Majdan ma ostatnio gorszy okres na Instagramie. Przychylność odbiorców jakby zmalała... Niedawno opublikowała pierwsze zdjęcia ze świątecznej sesji. Zarówno celebrytka, jak i Radosław Majdan zostali wyśmiani z powodu zbyt dużej ilości retuszu.

Później gwiazda wywołała burzę, pokazując zdjęcie, na którym przyjmuje trzecią dawkę szczepionki przeciwko COVID-19. I jakby tego było mało, teraz internauci piszą, że jej ukochany Pysiula pozuje z inną kobietą!

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Małgorzata Rozenek-Majdan przesadza z retuszem?

To kolejne ostatnio zdjęcie, na którym Małgorzata Rozenek-Majdan nie przypomina samej siebie. Wraz z całą rodziną pozowała w świątecznej stylizacji, reklamując biżuterię. Aż trudno uwierzyć, że Tadeusz i Stanisław są już tacy wysocy! Ten starszy przerasta nawet mamę w obcasach!

Henio Majdan wystrojony w białą koszulę w czerwone spodenki pozuje beztrosko w ramionach taty. Tym razem Radosław Majdan przypomina już siebie. Ale kto stoi obok? Internauci mają wątpliwości, czy to aby na pewno Małgorzata Rozenek-Majdan.

Czytamy w komentarzach.

Myślicie, że Małgorzata Rozenek-Majdan powinna poważnie porozmawiać z grafikiem odpowiedzialnym za sesję?

Małgorzata Rozenek-Majdan - jak dobrze ją znasz?

Pytanie 1 z 6
W którym roku Małgosia się urodziła?

- Co to za kobieta obok Radosława ? ?

- Zdecydowanie Pani wygląda nienaturalnie a wręcz nie przypomina Pani siebie....

- musiałam mocno powiększyć aby zobaczyć co to za Pani ;)

- Na pierwszym zdjęciu Pani nie widzę???

- Nie poznałam na zdjęciu nr 1?