Zachwycona tramwajami Małgorzata Rozenek-Majdan POŚMIEWISKIEM na Twitterze

2021-05-18 20:30 es
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan stara się żyć bardziej eko. Od niedawna testuje bardziej przyjazne środowisku środki transportu. Helikopter zamieniła na tramwaj. W ostatnim wywiadzie zachwycała się warszawską komunikacją miejską. Znacznie mniej tym wywiadem zachwyceni byli internauci. Z powodu swojej wielkiej ekscytacji Małgorzata Rozenek-Majdan jest teraz wyśmiewana na Twitterze.

Od jakiegoś czasu Małgorzata Rozenek-Majdan stara się być bardziej eko. Tuż przed otworzeniem własnej marki odzieżowej zachęcała fanki do kupowania w lumpeksach. Często mówi o diecie roślinnej. A ostatnio nawet zrezygnowała z dojeżdżania do pracy helikopterem. Zamiast tego wybrała bardziej przyjazny środowisku środek transportu.

W ostatnim wywiadzie Małgorzata Rozenek-Majdan zachwycała się komunikacją miejską. Od czasów, gdy ostatnio z niej korzystała, minęło "kilkanaście lub kilkadziesiąt lat". Gwiazdę zaskoczyły wyświetlacze i ogólne, bardzo dobre wrażenie.

Jednak internauci nie podzielają entuzjazmu gwiazdy i po wywiadzie uważają, że jest kompletnie"oderwana od rzeczywistości".

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Zachwycona tramwajami Małgorzata Rozenek-Majdan pośmiewiskiem Twittera

W ostatnim wywiadzie Małgorzata Rozenek-Majdan nie kryła zachwytu i dumy z warszawskiej komunikacji miejskiej. Gwiazda stara się być bardziej eko, więc niedawno przejechała się tramwajem. A ponieważ dawno tego nie robiła, komfort podczas wycieczki był dla niej wielkim zaskoczeniem.

Tymczasem internauci ze średnim entuzjazmem przyjęli ten wywiad...

- Rozenek w każdym tramwaju. Reklama komunikacji warszawskiej.

- Trawelebrytka Rozenek! Zafunduje nam, szaraczkom ekstremalną medialną podróż środkami komunikacji miejskiej. Świat się kończy!

- Kiedy Rozenek weszła do tramwaju lud nie mógł uwierzyć swojemu szczęściu Motorniczy ledwo skupiał się na torach pokrzykując w uniesieniu Alleluja oraz Hosanna Pasażerowie ruszyli żeby jej dotknąć albo chociaż urwać rękaw Sprzedadzą go potem po nitce na relikwie #OsobyCelebryckie

- Za 50 lat powstanie książka "O Rozenek, która jeździła tramwajem".

-Poziom oderwania od rzeczywistości pani Rozenek jest szokujący

- W następnym odcinku Rozenek odkryje metro!!!!

Czytamy na Twitterze.

Myślicie, że inne gwiazdy ruszą jej śladem i też przesiądą się na komunikację zbiorową?

NAJNOWSZE