Małgorzata Rozenek mierzy się z krytyką. Internauci są bezlitośni

i

Autor: Akpa

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek mierzy się z krytyką. Internauci są bezlitośni

2023-09-21 10:16

Małgorzata Rozenek po raz kolejny mierzy się z hejtem. Celebrytka została mocno skrytykowana za jedną z reklam na swoim Instagramie. Internauci w komentarzach zarzucają jej lenistwo. Zdecydowanie można powiedzieć, że są dla niej wręcz bezlitośni. O co chodzi z aferą maślaną? Przekonajcie się sami!

Małgorzata Rozenek niejednokrotnie musiała mierzyć się z hejterami, którzy nie byli dla niej łaskawi. Celebrytka często jest krytykowana - nawet gdy wyraźnie nie ma ku temu powodów. Internauci lubią się czepiać nawet nieistotnych szczegółów - robią się coraz bardziej bezlitośni dla gwiazd, które działają w mediach społecznościowych. Afera maślana jest kolejnym takim przypadkiem. Żona Radosława Majdana zareklamowała aplikację, z której wiele osób korzysta na co dzień. Została przez to wielokrotnie nazwana "leniwą". Komentujący uznali, że to co robi, to już przesada. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek na temat krytyki. Kozyra zaszedł jej za skórę!?

Ich stare zdjęcia zadziwiają. Tak wyglądały przed operacjami!

Małgorzata Rozenek - afera maślana

Małgorzata Rozenek ma za sobą kolejną aferę. Gwiazda reklamowała aplikację, za pomocą której można robić zakupy online. Choć jest to bez wątpienia niezwykle wygodna opcja, jej obserwatorom się to nie spodobało. Mocno skrytykowali współpracę, której perfekcyjna pani domu się podjęła. Byli dla niej wręcz bezlitośni, wyrzucając, że jest najzwyczajniej w świecie leniwa - a to wszystko o masło!

ZOBACZ TAKŻE: Willa Małgorzaty Rozenek-Majdan na sprzedaż. Cena wbija w fotel

Mieliście kiedyś taką sytuację, że zabrakło Wam masła? Albo zwyczajnie nie chciało Wam się wychodzić z domu do sklepu? 😁 - to ten tekst wzbudził tak ogromne kontrowersje.

Małgorzata Rozenek - hejt

Obserwatorzy Małgorzaty Rozenek uważają, ze jest ona leniwa, gdyż zamiast pójść do sklepu po masło, wybiera zakupy online. Choć wiele osób korzysta z podobnych opcji, dla jej grona odbiorców jest to nielogiczne. Ta sytuacja wzbudziła najprawdziwszy hejt!

To się nazywa lenistwo.

Wyjście na zakupy to nie rodzaj wysiłku fizycznego? Najlepiej wszystko pod nos.... tragedia

Lenistwo i tyle w temacie

Dzieciaki leniwe wyślij do sklepu!

Jeśli odpowiesz na wszystko, jesteś geniuszem. Przekonaj się, na jakim poziomie jest Twoja wiedza!

Pytanie 1 z 10
"Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem" jest przykładem?
Listen on Spreaker.