Małgorzata Rozenek-Majdan w bikini! W komentarzach ZAWRZAŁO

2022-01-03 18:50 es
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: Bartosz Krupa/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan ostatnimi czasy jest mocno krytykowana w social mediach. Celebrytka coraz mniej przypomina siebie i obserwatorzy głośno jej to wypominają. Teraz Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała zdjęcie w bikini i znów rozpętało się piekło.

Małgorzata Rozenek-Majdan od wielu lat związana jest ze stacją telewizyjna TVN. Tam dużą popularność zdobyła dzięki programowi Perfekcyjna Pani Domu. Występuje również jako prowadząca od początku polskiej edycji show Projekt.

Jest byłą żoną Jacka Rozenka, a jej obecnym mężem jest były piłkarz Radosław Majdan. Celebrytka wychowuje trójkę chłopców, najmłodszy z nich Henryk przyszedł na świat w 2020 roku.

Na antenie telewizji Małgorzata Rozenek-Majdan pozbywała się ciążowych kilogramów w programie Rozenek cudnie chudnie. Efekty możecie podziwiać na Instagramie!

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Tak wygląda Małgorzata Rozenek-Majdan w bikini

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej rodzina są teraz na wakacjach z Azji. Oczywiście nie brakuje relacji z wyjazdu w social mediach. Najnowsze zdjęcia wywołały prawdziwą burzę...

Celebrytka pozowała w bikini, chwaląc się imponującymi mięśniami. Małgorzata Rozenek-Majdan stanęła pod strumieniem wody, która jeszcze podkreślała jej boską figurę.

W komentarzach poza gratulacjami znalazło się sporo hejtu... Obserwatorzy mają wątpliwości, czy Małgorzata Rozenek-Majdan faktycznie tak wygląda oraz, czy widoczne mięśnie to efekt wyłącznie treningów i diety.

- robi z siebie nastolatkę nie pokazując się w bikini tylko używając do każdego zdjęcia i relacji filtrów zakłamujących rzeczywistość. Nie wyglada tak.- zapewne ćwiczenia mocno wspomagane zabiegami-ciezko powiedzieć jak pani Magorzata naprawde wyglada 😂- te zdjęcia nie są zbliżone do oryginału. Kobieta chce pokazać nieskazitelne ciało , twarz bez skazy. Po co ?

Czytamy w komentarzach. Jednak częśc obserwatorów stanęła w obronie swojej idolki.

- Nie ważne czy chirurg czy siłownia, nie ważne ile to kosztowało, fakt jest taki, że wygląda pięknie- Super wytrenowałaś ciało 😍- Jakie piękne ciało😍- Swietna forma🔥🔥🔥

A jakie jest Wasze zdanie?

Małgorzata Rozenek-Majdan - jak dobrze ją znasz?

Pytanie 1 z 6
W którym roku Małgosia się urodziła?
NAJNOWSZE