Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła do pracy! Ruszyły zdjęcia do Projekt Lady

2020-06-26 13:57 KP
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan nie nacieszyła się długo urlopem po urodzeniu małego Henia. Zaledwie dwa tygodnie po porodzie gwiazda wróciła na plan Projekt Lady 5, którego emisję zaplanowano na jesień. Choć początkowo Małgosia była przerażona wizją powrotu do pracy, okazało się, że z pomocą całej ekipy bez problemu połączy macierzyństwo z opieką nad uczestniczkami Projektu Lady 5.

Narodziny małego Henryka to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda i jej mąż, Radosław Majdan, od dawna starali się o dziecko i korzystali z pomocy kliniki leczenia niepłodności. Choć pojawiały się chwile zwątpienia, nigdy nie stracili nadziei - i tak dziś są szczęśliwymi, świeżo upieczonymi rodzicami.

Małgosia przez cały czas miała też ogromne wsparcie od fanów, dlatego od dwóch tygodni z przyjemnością dzieli się z nimi szczegółami z życia młodej mamy. Sielanka szybko musiała się jednak skończyć - Małgorzata Rozenek-Majdan właśnie wróciła do pracy!

Małgorzata Rozenek-Majdan w Projekt Lady 5

Na swoim profilu na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan zamieściłą zdjęcie z planu Projektu Lady 5. Zgodnie z pierwotnym planem nowy sezon programu miał być kręcony w marcu i kwietniu, jednak z powodu pandemii prace na planie musiały zostać przesunięte. A jeśli Projekt Lady 5 ma trafić do jesiennej ramówki TVN, nie ma wyjścia - czas nagli i zdjęcia właśnie rozpoczęto.

Małgosia nie ukrywa, że miała duże obawy przed powrotem do pracy zaledwie dwa tygodnie po porodzie. Szczęśliwie rzeczywistość okazała się nie aż tak straszna - a wszystko to dzięki pomocy całej ekipy.

Zdjęcia do Projektu Lady 5 ruszyły pełną parą👍 nie ukrywam, że na początku byłam przerażona perspektywą powrotu na plan dwa tygodnie po urodzeniu dziecka. Pierwotnie zdjęcia miały ruszyć w marcu i potrwać do połowy kwietnia, ale epidemia wszystko pokrzyżowała. Miałam dzięki temu piękną, książkową końcówkę ciąży, co bardzo ucieszyło mojego lekarza prowadzącego, który się śmiał, że trzeba było światowej pandemii żebym zaczęła się zachować jak kobieta w ciąży 😂 tak dobrze się czułam, że trudno mi było zwolnić, ale jak świat zwolnił to ja tez siłą rzeczy 😁 kiedy zdjęcia się przesunęły wiadomo było, że musimy wejść na plan dosyć szybko po moim porodzie. Cykl produkcyjny tego wymaga. Montaż, postprodukcja to wszystko zajmuje dużo czasu, a jak chcemy zdążyć na wrzesień 🤷‍♀️ tu muszę bardzo podziękować stacji @tvn.pl i @goldenmediapolska którzy stworzyli mi niesamowite warunki powrotu do pracy. Szacunek dla mojej nowej sytuacji, uwzględnienie potrzeb mamy karmiącej, zrozumienie, że teraz trochę inaczej (co nie znaczy gorzej) wygląda moje zaangażowanie w plan, to są te aspekty, które pozwoliły mi komfortowo wrócić do pracy😁

- napisała Małgorzata Rozenek-Majdan i dodała:

Marzy mi się, żeby każdy pracodawca w Polsce był w stanie stworzyć takie warunki powrotu po urodzeniu dziecka, dla swoich pracownic. Wiem, że tak nie jest i tym bardziej doceniam warunki jakie mi i mojej rodzinie stworzono 🙇‍♀️🙏❤️ @goldenmediapolska pracujemy razem od początku i mam nadzieję, że najlepsze dopiero przed nami 😁 love ❤️ tymczasem piąty sezon @projekt.lady.tvn zapowiada się wspaniale😁 nowe uczestniczki, które na razie są baaardzoooo niegrzeczne😜 nowi eksperci, którzy są pełni zapału i „stare” mentorki i prowadząca😂😂😂 to będzie najlepsza edycja💪 Całusy dla wszystkich 😘 i biorę się do roboty 👍😜

- czytamy.

Będziecie oglądać Projekt Lady 5?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Zdjęcia do Projektu Lady 5 ruszyły pełną parą👍 nie ukrywam, że na początku byłam przerażona perspektywą powrotu na plan dwa tygodnie po urodzeniu dziecka. Pierwotnie zdjęcia miały ruszyć w marcu i potrwać do połowy kwietnia, ale epidemia wszystko pokrzyżowała. Miałam dzięki temu piękną, książkową końcówkę ciąży, co bardzo ucieszyło mojego lekarza prowadzącego, który się śmiał, że trzeba było światowej pandemii żebym zaczęła się zachować jak kobieta w ciąży 😂 tak dobrze się czułam, że trudno mi było zwolnić, ale jak świat zwolnił to ja tez siłą rzeczy 😁 kiedy zdjęcia się przesunęły wiadomo było, że musimy wejść na plan dosyć szybko po moim porodzie. Cykl produkcyjny tego wymaga. Montaż, postprodukcja to wszystko zajmuje dużo czasu, a jak chcemy zdążyć na wrzesień 🤷‍♀️ tu muszę bardzo podziękować stacji @tvn.pl i @goldenmediapolska którzy stworzyli mi niesamowite warunki powrotu do pracy. Szacunek dla mojej nowej sytuacji, uwzględnienie potrzeb mamy karmiącej, zrozumienie, że teraz trochę inaczej (co nie znaczy gorzej) wygląda moje zaangażowanie w plan, to są te aspekty, które pozwoliły mi komfortowo wrócić do pracy😁 Marzy mi się, żeby każdy pracodawca w Polsce był w stanie stworzyć takie warunki powrotu po urodzeniu dziecka, dla swoich pracownic. Wiem, że tak nie jest i tym bardziej doceniam warunki jakie mi i mojej rodzinie stworzono 🙇‍♀️🙏❤️ @goldenmediapolska pracujemy razem od początku i mam nadzieję, że najlepsze dopiero przed nami 😁 love ❤️ tymczasem piąty sezon @projekt.lady.tvn zapowiada się wspaniale😁 nowe uczestniczki, które na razie są baaardzoooo niegrzeczne😜 nowi eksperci, którzy są pełni zapału i „stare” mentorki i prowadząca😂😂😂 to będzie najlepsza edycja💪 Całusy dla wszystkich 😘 i biorę się do roboty 👍😜 Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)
NAJNOWSZE