Małgorzata Rozenek-Majdan przebrała się za postać z gry. Ładnie?

2022-01-26 17:20 es
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan na dobre zagościła się już w domu po powrocie z miesięcznych wakacji w Azji. Jednak najwyraźniej wciąż ma w sercu słoneczną pogodę, bo nawet pochmurna i zimna Polska nie powstrzyma jej od pokazywania nóg. W nowej stylizacji Małgorzata Rozenek-Majdan przebrała się za postać z gry. Poznajecie?

Małgorzata Rozenek-Majdan w swoim życiu zajmowała się już wieloma branżami. Szerszą sławę zdobyła jako Perfekcyjna pani domu. Na fali tej popularności wydała liczne poradniki. Później, gdy związała się z Radkiem Majdanem, wypuściła kolejną ksiązkę, tym razem o organizacji perfekcyjnego ślubu.

Zajęła się również edukacją na temat bliski jej sercu - In Vitro. Między wszystkimi tymi obowiązkami Małgorzata Rozenek-Majdan znajduje czas na zabawę modą.

Od niedawna prowadzi markę własną odzieżową. To jednak nie zmieniło jej miłości do znanych metek...

WOŚP - ESKA licytacja G20

Małgorzata Rozenek-Majdan przebrała się za postać z gry

Na najnowszym zdjęciu Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje wystylizowana od stóp do głów w produkty znanych marek. Baldinini, Max Mara i paprocki&brzozowski stworzyli look żywcem wyjęty z gry.

Mortal Kombat 😎

Zażartowała Małgorzata Rozenek-Majdan w opisie.

Obserwatorzy skojarzyli ją z Larą Croft.

- Lara croft tomb rider 🔥☺️

- Bardziej Lara Croft😉... ale jest super👍

- powróciły moje nastoletnie marzenia z okresu gry Mortal Kombat... trochę chciało się mieć Angeline... a trochę chciało się nią być w grze

Czytamy w komentarzach.

Małgorzata Rozenek-Majdan - jak dobrze ją znasz?

Pytanie 1 z 6
W którym roku Małgosia się urodziła?
NAJNOWSZE