Małgorzata Rozenek-Majdan już w Polsce! Przywitała psy i zrobiła paznokcie

2022-01-17 20:20 es
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: Bartosz Krupa/East News

Ostatni miesiąc Małgorzata Rozenek-Majdan i jej rodzina spędzili w Azji. Jednak boskie wakacje musiały dobiec końca. I dobrze, bo celebrytka już skarżyła się na tęsknotę za psami. Po powrocie do Polski wyściskała psie stadko i ruszyła do salonu zrobić sobie paznokcie.

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej rodzina uwielbiają podróże. Pandemia koronawirusa poniekąd pomaga im spełniać te marzenia. Synowie gwiazdy - Tadeusz i Stanisław nie muszą stawiać się w szkole, lecz mogą łączyć się na czas lekcji z dowolnego miejsca na świecie.

Dlatego ostatni miesiąc Małgorzata Rozenek-Majdan i jej gromadka spędzili w Azji. Boskie wakacje jednak dobiegły już końca. Celebrytka jednak nie rozpacza, bo w Polsce poza porywistym, zimnym wiatrem czekały także psy.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Małgorzata Rozenek-Majdan przybyła już w kraju

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław majdan, Tadeusz, Stanisław i Henryk są już w domu. Po wylądowaniu na lotnisku musieli jeszcze przejść obowiązkowe testy. Gdy ich wyniki potwierdziły, że nie są zakażeni koronawirusem, ruszyli do domu.

A tam czekała na nich gromadka psów. Sisi, Lili, George oraz Franceska spędzili ostatni miesiąc u dziadków. Małgorzata Rozenek-Majdan oczywiście zrelacjonowała na stories powitanie z czworonogami.

Kiedy już nacieszyła się pupilami, ruszyła załatwić sprawunki. Po miesięcznych wakacjach pilnej interwencji wymagały jej paznokcie. Małgorzata Rozenek-Majdan wskoczyła w golf, czapkę i grubą kurtkę i udała się do salonu na manicure.

Humoru nie popsuła jej nawet chłodna pogoda!

Małgorzata Rozenek-Majdan - jak dobrze ją znasz?

Pytanie 1 z 6
W którym roku Małgosia się urodziła?
NAJNOWSZE