Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan zainspirowana rodziną Beckhamów. „Brakuje nam jednego”

2021-12-11 10:02

Małgorzata Rozenek-Majdan jest szczęśliwą mamą trójki chłopców. Najmłodszy Henryk urodził się w 2020 roku i jest owocem jej związku z Radosławem Majdanem. Para długo starała się o pociechę. W końcu się udało, ale z pomocą in vitro, metoda, którą Perfekcyjna Pani Domu jest wielką orędowniczką.

Małgorzata Rozenek-Majdan tworzy szczęśliwą rodzinę z Radosławem Majdanem. Para rok temu doczekała się swojego pierwszego potomka. Synka Henryka, na którego punkcie dosłownie oszaleli.

Jakiś czas temu celebrytka w rozmowie z Martyną Wyrzykowską i Natalią Hołownią w podcaście "Tak Mamy!" zdradziła, że niezwykle cieszy się z tego, że ma synów, a nie córkę. Przyznała, że nie sprostałaby wymaganiom córki.

Boję się, że nie byłabym dobrą mamą dla córki, ja jestem z moimi chłopakami bardzo zadaniowa, mam bardzo męski sposób komunikacji i boję się, że mogłabym nie być odpowiednio czuła.

Małgorzata Rozenek–Majdan jednak marzy córce?

Teraz Rozenek-Majdan znów otworzyła się na temat posiadania córki. Okazuje się, że dla Małgorzaty wielką inspiracją jest rodzina Beckhamów, zresztą wielokrotnie media porównywały ją i Radosława Majdana do słynnej rodziny. Teraz w rozmowie z portalem Plotek.pl, celebrytka zdradziła, czego brakuje im w porównaniu do rodziny Beckhamów.

Jeżeli chodzi o Beckhamów, to bardzo podoba mi się to, jaką tworzą rodzinę. I jest jedna rzecz, w której chciałabym być do nich podobna. To jest ilość dzieci. Brakuje nam jednego, córki... 

Kim jest Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan od lat związana jest ze stacją telewizyjna TVN, gdzie dużą popularność zdobyła dzięki programowi „Perfekcyjna Pani Domu”. Znana również jako prowadząca program „Projekt Lady”.

Jest byłą żoną Jacka Rozenka. Obecnie jest żoną byłego piłkarza Radosława Majdana. Celebrytka wychowuje trójkę chłopców, najmłodszy z nich Henryk przyszedł na świat w 2020 roku.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Michał Koterski zafundował sobie w Turcji...
Trenuj jak Wiedźmin | ESKA XD - Fit vlog #37