Małgorzata Rozenek-Majdan stosuje rady Kim Kardashian! "Wrzuca cycki na Instagram"

2021-03-04 11:59 kp
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan może pochwalić się jednym z najpopularniejszych profili na polskim Instagramie. Jej konto śledzi prawie 1,5 miliona osób, a każdy kolejny post wzbudza żywe reakcje obserwujących. Okazuje się, że w prowadzeniu profilu Małgosia bierze przykład z najlepszych! Widzicie te inspiracje?

Małgorzata Rozenek-Majdan zrobiła w ostatnich latach karierę, jakiej może pozazdrościć jej wiele koleżanek z branży. Żona Radosława Majdana zaczynała jako Perfekcyjna Pani Domu, a dziś jest gwiazdą Instagrama, właścicielką własnej marki modowej, bohaterką programów telewizyjnych i idolką wielu kobiet.

Najważniejszym miejscem, w którym Małgorzata Rozenek-Majdan kontaktuje się ze swoimi fanami, jest jej profil na Instagramie. Gwiazda dzieli się tam ważnymi wydarzeniami z życia prywatnego, nowymi projektami, uroczymi chwilami z rodziną i seksownymi fotkami z wakacji czy z kolejnych sesji zdjęciowych. Jej profil w niczym nie umywa się do kont największych zagranicznych gwiazd Instagrama. Okazuje się, że to nie przypadek!

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Małgorzata Rozenek-Majdan jak Kim Kardashian

Jak czytamy w cytowanym przez Jastrząb Post wywiadzie Bartka Fetysza z Małgorzatą Rozenek-Majdan, gwiazda doskonale wie, w czym tkwi tajemnica popularności takich gwiazd jak Kim Kardashian i... sama stosuje te tricki!

Nigdy w życiu nie wydałam złotówki na promowanie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Nigdy w życiu, naprawdę. Są na to prostsze sposoby

- przyznała Małgosia.

Podam Ci przykład Kim Kardashian. Ona podała jedną rzecz, złotą myśl, że jak jej spadają zasięgi albo zainteresowanie jej osobą, to wrzuca cycki na Instagram.

- wyjaśniła.

Trzeba przyznać, że to całkiem sprytne! Najwyraźniej więc Małgorzata Rozenek-Majdan nie cierpi ostatnio na brak zainteresowania, bo na jej profilu dawno nie pojawiło się zdjęcie jej piersi :)

Co więcej, Małgosia zapowiedziała ostatnio, że planuje się poddać operacji zmniejszenia biustu, który powiększała dwukrotnie - najpierw jeszcze przed poznaniem Radosława Majdana, a później już w trakcie ich związku.

NAJNOWSZE