Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław mają swoje zabawkowe wersje! [ZDJĘCIA]

2020-05-03 15:30 DR
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Autor: WBF

Popularność Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana nie maleje. To przełożyło się między innymi na to, że jedno z najpopularniejszych małżeństw w Polsce doczekało się siebie w wersji zabawkowej! Zobaczcie więcej na hotplota.pl.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Najwięcej fanów zyskali dzięki udziałowi w programie „Ameryka Express”, gdzie pokazali się z zupełnie innej stronie. Fani docenili ich za naturalność i spontaniczność. Od tej pory Małgosia i Radosław cieszą się niesłabnącą sympatią fanów, którzy wspierają zakochanych na każdym kroku.

Obecnie Małgosia jest w ciąży. Wkrótce na świat przyjdzie ich wspólne dziecko. To być może dlatego jedna z artystek postanowiła stworzyć… lalki wzorowane Małgosią i Radosławem. Efektami gwiazda TVN pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym widać ją i Radosława w wersji „normalnej” i zabawkowe odwzorowanie. Efekt jest naprawdę świetny. Zobaczcie fotki na hotplota.pl.

Fani momentalnie zaczęli komentować ten projekt. Większość z nich jest zachwycona. Wiele osób dopytuje również, czy takie lalki będzie można kupić. ;)

ZOBACZ TAKŻE:

Hotplota.pl: gwiazda Eurowizji tańczy z koronawirusem; zaszyfrowana wiadomość od Taylor Swift; nowa fryzura Kristen Stewart

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE