Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje z Heniem. Ale to buldog George skradł show!

2021-05-05 14:14 kp
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia pokazywać swoim fanom zdjęcia z małym Heniem. Nic w tym dziwnego - chłopak swoim uśmiechem już dawno skradł serca internautów. Tym razem jednak na zdjęciu ewidentnie ktoś jest większą gwiazdą, niż syn Małgosi i Radka. To... George, czyli jeden z buldogów słynnego małżeństwa. Musicie zobaczyć jego minę!

Wszyscy właściciele czworonogów wiedzą, że zwierzęta to bardzo wdzięczne obiekty do fotografowania. Psy potrafią zaskakiwać swoimi minkami i pozycjami, a zdjęcia pupili w sieci niemal zawsze gwarantują wysyp "lajków" i serduszek. A gdy na zdjęciu mamy dziecko i zwierzę, możemy spodziewać się mega sukcesu! Z tego założenia wyszła właśnie Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan zapozowała do najnowszego zdjęcia na Instagramie ze swoim ukochanym Heniem i jednym z członków psiego "gangu Majdana" - buldogiem Georgem. Efekt - trudno zdecydować, który z nich jest tu największą gwiazdą :)

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

George Majdan został modelem

Psy Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radka Majdana to doświadczone gwiazdy Instagrama. Gwiazda chętnie pokazuje na swoim profilu zdjęcia z pupilami, które za każdym razem bawią fanów do łez. Również na najnowszej fotce George postarał się przyciągnąć uwagę fotografa. Bo chociaż mały Henio pozuje jak zawsze z uroczym uśmiechem, George to prawdziwy mistrz drugiego planu. Zobaczcie:

Oczywiście fani natychmiast zwrócili uwagę na George'a.

I ta mina psiaka 😂🐶😍😍

pies zazdrośnik :)

Georguś zawsze taki skwaszony? 😏

Wygrał mistrz 2 planu 😂😍

- czytamy w komentarzach.

Też jesteście fanami psów Majdanów?

NAJNOWSZE