Małgorzata Kożuchowska siedziała obok Madsa Mikkelsena i... będzie długo tego żałować

2021-05-05 10:14 kp
Małgorzata Kożuchowska; Mads Mikkelsen
Autor: WBF; Andrea Bracaglia/Cover Images/East News

Choć największe polskie gwiazdy miały wiele okazji, by stawać u boku światowych sław podczas różnych wydarzeń, nawet dla nich spotkanie oko w oko z tymi najsłynniejszymi jest sporym wydarzeniem. Małgorzata Kożuchowska wpadła ostatnio za granicą na Madsa Mikkelsena i... chyba była nieco onieśmielona. Zobaczcie, co napisała!

Mads Mikkelsen od lat wspina się na szczyty popularności. Duński aktor ma rzesze fanów na całym świecie, a po rolach w takich produkcjach jak Casino Royale czy Hannibal trafił do czołówki filmowych gwiazd. Niedawno Mikkelsen otrzymał rolę Grindelwalda w filmie Fantastyczne zwierzęta 3, którą odebrano Johnny'emu Deppowi po niepomyślnym dla niego wyroku w jego sporze z Amber Heard. Ostatnio natomiast świat zachwyca się jego występem w nagrodzonej Oscarem 2021 dla najlepszego filmu międzynarodowego produkcji Na rauszu.

Nic więc dziwnego, że gdy Małgorzata Kożuchowska spotkała na swojej drodze osławionego gwiazdora, zwątpiła w to, jak powinna się zachować!

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Małgorzata Kożuchowska spotkała Madsa Mikkelsena

Małgorzata Kożuchowska wypoczywa obecnie na Majorce. Aktorka nie zdaje dokładnej relacji ze swojego pobytu, jednak jedno z wydarzeń zaintrygowało ją na tyle, że postanowiła opowiedzieć o nim fanom na Instagramie. W jednej z restauracji Małgosia spotkała bowiem samego Madsa Mikkelsena! Jak zachować się wobec "kolegi" po fachu? Nasza aktorka wybrała najbezpieczniejszą opcję i dziś... nie ukrywa, że żałuje!

Dzisiaj na kolacji siedziałam stolik w stolik z @theofficialmads 🤭 i... nie poprosiłam go o zdjęcie...🤦‍♀️. I co? I żałuję!🤦‍♀️😱🤣 #itsmylife #przypadkichodząpoludziach #przypadekniesądzę #luckyme

- napisała gwiazda.

Okazuje się, że fani Małgorzaty Kożuchowskiej doskonale rozumieją jej ból. Jej wielbiciele tak samo marzyli bowiem swego czasu... o jej autografie!

Znam to uczucie, to tak jak ja z młodzieżą (kiedyś na planie rodzinki.pl) nie poprosiliśmy Pani o zdjęcie - żałujemy do dnia dzisiejszego. 😢❤️

Tak czasem bywa. Ja, Panią kiedyś widziałam i też żałuję, że nie mam pamiątki 😍

Oja 🔥🔥🔥 nie dziwię się, że Pani nie poprosiła o zdjęcie, Mads bardzo onieśmiela. Ja zazdroszczę samego faktu siedzenia obok . To jest absolutny faworyt wśród aktorów i numer jeden w gatunku : najbardziej pociągających i pięknych zewnętrznie i wewnętrznie mężczyzn. Rozpisalam się, no cóż uwielbiam go od dawna🔥❤️

- czytamy w komentarzach.

A wy odważylibyście się poprosić Madsa Mikkelsena o autograf?

NAJNOWSZE