Małgorzata Rozenek-Majdan też prowadzi firmę z plaży! Poszła w ślady Kingi Rusin

2021-06-10 10:59 kp
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej rodzina od wielu dni przebywają w meksykańskim Tulum. Mylą się jednak ci, którzy uważają, że Majdanowie tym razem wyłącznie tam odpoczywają! Małgosia zdradziła na Instagramie, że w rzeczywistości przez większą część tygodnia pracuje. A że jej biuro obecnie znajduje się nad basenem... można tylko pozazdrościć!

Fani Małgorzaty Rozenek-Majdan już od od ponad dwudziestu dni mogą podziwiać na jej profilu na Instagramie kolejne zdjęcia gwiazdy i jej rodziny z położonego w Meksyku Tulum. To już drugi w tym roku wyjazd małżeństwa w to miejsce - tym razem jednak Majdanowie spędzają tam znacznie więcej czasu. Co ciekawe, wyjazd rodziny zszedł się w czasie z ich ważnymi świętami: urodzinami Tadeusza, Małgosi i małego Henia.

Od samego początku relacji Małgorzaty Rozenek-Majdan z Meksyku możemy zobaczyć jednak, że tym razem gwiazda nie tylko odpoczywa, ale i pracuje. Celebrytka relacjonowała na swoim profilu chociażby sesje zdjęciowe dla marek, z którymi współpracuje. Teraz Małgosia pokazała, jak wygląda jej meksykańskie biuro...

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Małgorzata Rozenek-Majdan w "biurze"

Okazuje się, że Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się do Meksyku mimo (a może z powodu) sporej ilości zajęć na głowie. Gwiazda zdradziła właśnie, że przez większą część tygodnia pracuje w TAKICH okolicznościach!

Trzymam rękę na pulsie, z leżaka prowadzę firmę, bo to, że jest tu pięknie i przez dwa dni w tygodniu (tak jak w domu) odpoczywamy, to nie oznacza, że przez pozostałe pięć, nie pracujemy 😁 dlatego też tak mało tu zdjęć pięknych plaż, chociaż tu też winne są glony 😁czy super knajp, trochę nie mamy na to wszystko czasu, ale najważniejsza lekcja z tego zwariowanego roku, jest taka, że coraz częściej, można pracować z każdego miejsca na ziemi 😁 ale zauważyłam taką prawidłowość: im dalej od domu jesteś, tym bardziej pojawia się, wymagający twojej osobistej interwencji problem🤦‍♀️🤣 a ze względu na 7 godzin różnicy czasu, jak się tu budzimy (z powodu Henia o 6🤷‍♀️) to w Polsce już jest środek dnia i zaczynam go od razu w galopie 😂😂😂 nie narzekam!

- czytamy.

Wygląda zachęcająco...

Chcielibyście popracować w takich okolicznościach?

NAJNOWSZE