Małgorzata Rozenek-Majdan marznie po powrocie do Polski. "Być jak Bernie"

2021-01-25 8:26 kp
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Powrót z egzotycznych wakacji do Polski w styczniu to naprawdę bolesna sprawa. Po raz kolejny przekonała się o tym Małgorzata Rozenek-Majdan, która ostatnio wraz z całą rodziną wygrzewała się na plażach w Meksyku. Sielanka się jednak skończyła i przyszedł czas powrotu do pracy i do naszego klimatu. Małgosia nie traci jednak przy tym poczucia humoru!

Tuż po nowym roku wiele polskich gwiazd postanowiło wykorzystać kilka tygodni wolnego i odpocząć z dala od zimnej Polski. I tak mieliśmy ostatnio wiele okazji, by oglądać na Instagramie zdjęcia naszych ulubieńców popijających drinki na rajskich plażach... Do takich szczęśliwców należeli też Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, którzy zabrali chłopców na wakacje do Meksyku.

>> Małgorzata Rozenek-Majdan na rajskich wakacjach: Jest romantycznie i rodzinnie! [ZDJĘCIA]

Małgosia chętnie pokazywała na Instagramie zdjęcia z wyprawy - fani mogli zobaczyć nie tylko jej świetną figurę po ciąży, ale i ciekawe miejsca, które odwiedziła z rodziną, a nawet rady dotyczące podróży z maluchem. Dziś jednak Małgorzata Rozenek-Majdan jest już w Polsce i... marznie!

ESKA XD #014

Małgorzata Rozenek-Majdan jak Bernie Sanders

Wygrzana meksykańskim słońcem gwiazda ma pełne prawo cierpieć przez pierwsze dni w naszych polskich temperaturach! Małgosia postanowiła zażartować ze swojej sytuacji, wrzucając zdjęcie, w którym zapozowała "na Bernie Sandersa". Amerykański senator zrobił furorę, pojawiając się na inauguracji Joe Bidena w sportowej, grubej kurtce i wełnianych rękawicach, a zdjęcie, na którym zziębnięty siedzi na krześle to prawdziwy hit internetu.

A tak Małgorzata Rozenek-Majdan wygląda, zainspirowana senatorem!

Co ciekawe, choć memy z Bernie Sandersem od wielu dni są wielkim hitem sieci, na jej profilu pojawiły się osoby, które żartobliwy post celebrytki uznały za... wyśmiewanie starszych ludzi. Małgosia szybko rozprawiła się z ich atakami.

A TERAZ DO WSZYSTKICH, KTÓRZY NIE WIEDZĄ O CO CHODZI, ale postanowili jednak się zbulwersować: Bernie Sanders, amerykański senator na inauguracji prezydentury Joe Bidena miał na sobie właśnie taki strój. Kurtkę, która nosi od lat i rękawiczki które dostał od nauczycielki ze swojego okręgu, a które ona zrobiła z zużytych swetrów. Autorem zdjęcia jest Brendan Smialowski. Wydźwięk tysięcy memów z Sandersem, jest taki, żeby być sobą niezależnie od sytuacji, która panuje wokół Ciebie. TO NIE JEST ŻADNA KPINA ZE STARSZYCH LUDZI 🙄Cytując samego zainteresowanego za @wirtualnapolska„My w Vermont wiemy, jak radzić sobie z zimnem i z tego powodu aż tak bardzo nie przejmujemy się stylem. Chcemy, by było nam ciepło. I to właśnie dzisiaj zrobiłem”- tłumaczył Sanders w rozmowie z CBS News.Sanders zaimponował wszystkim swoją nonszalancją dotycząca ubioru, a przede wszystkim skupieniem się na innych rzeczach. Jednym słowem, być jak Bernie to być Panem swojego losu. I po co te agresje?😂😂😂😂

- napisała.

>> Małgorzata Rozenek-Majdan kusi na Instagramie pupą! Słodki Henio ma poważną konkurencję

Was też bawią memy z Bernie Sandersem?

NAJNOWSZE