Małgorzata Rozenek-Majdan kusi na Instagramie pupą! Słodki Henio ma poważną konkurencję

2021-01-19 15:07 kp
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną bawią się na urlopie w Meksyku. Małgosia i Radek chętnie chwalą się na Instagramie zdjęciami, na których możemy podziwiać nie tylko piękne plaże i tamtejsze zabytki, ale również ich własny urok osobisty. Małgorzata tym chętniej pokazuje się w stroju kąpielowym, że udało jej się odzyskać wspaniała figurę sprzed ciąży.

Trudno stwierdzić, czego zazdrościmy Małgorzacie Rozenek-Majdan bardziej - wspaniałych widoków czy wspaniałej figury. Od jakiegoś czasu gwiazda w towarzystwie Radosława Majdana i trójki swoich synów wypoczywa podczas bajecznych wakacji w Meksyku. Na jej Instagram trafiło już sporo ciekawych fotek z rodziną czy też ujęć na jej świetne ciało w bikini, jednak żadne nie postawiło przed fanów przed takim problemem!

Małgorzata Rozenek-Majdan dodała tym razem zdjęcie, na którym zrobiła słodkiemu Henryczkowi poważną konkurencję w postaci... swojej pupy! I na co tu patrzeć? :)

ESKA XD #014

Małgorzata Rozenek-Majdan w świetnej kondycji

Na nowym zdjęciu gwiazdy możemy zobaczyć Małgosię podnoszącą pod palmą swojego najmłodszego synka. Ujęcie jest przeurocze, jednak to przede wszystkim pośladki celebrytki przyciągnęły wzrok internautów!

Dosłownie: zdjęcie od dupy strony 🙈

A ja napiszę tak PUPA 🔥🔥🔥 nie jedna taka chce np Ja 😅 Henryczek cudowny 💋❤️

Ale ma Pani figurę... 🔥🔥

Pani Małgorzato. Właśnie zmotywowała mnie Pani do robienia chociażby przysiadów ❤️😍

Słodziak z tego Henrysia 🤩 bo o figurze mamy nie wypada mi pisać 😉 no może tyle, że EKSTRA 😅

- piszą fani Małgorzaty Rozenek-Majdan pod zdjęciem.

Trzeba przyznać - robi wrażenie!

NAJNOWSZE