Małgorzata Kożuchowska pokazała się topless! Wspomina "chudość i młodość"

2021-01-15 16:05 es
Małgorzata Kożuchowska
Autor: WBF

Małgorzata Kożuchowska to jedna z tych gwiazd, o których czas zapomniał. Od lat nie tylko się nie zmienia, ale wręcz wygląda coraz wspanialej. A jednak aktorka chętnie wspomina młodość. Opublikowała na Instagramie zdjęcie z dawnych lat. Małgorzata Kożuchowska zapozowała topless!

Czy ktokolwiek pamięta czasy, gdy Małgorzata Kożuchowska nie była aktorką? Gwiazda funkcjonuje w show-biznesie niemal od zawsze! Początki jej kariery to oczywiście M jak miłość, gdzie jako Hanka Mostowiak skradła serca widzów. Chociaż dzisiaj Małgorzata Kożuchowska już tam nie występuje, to wciąż jest bardzo sławna.

Trudno nie zwrócić uwagi, że chociaż lata lecą, to Małgorzata Kożuchowska wciąż olśniewa wyglądem. Gwiazda z roku na rok wygląda coraz lepiej!

Mimo to Małgorzata Kożuchowska postanowiła powspominać młodość. Na swoim Instagramie udostępniła fotkę z dawnych lat.

ESKA XD #014

Małgorzata Kożuchowska topless wspomina młodość

Małgorzata Kożuchowska niezbyt często świecie golizną. Dlatego, gdy to się dzieje - nie umyka uwadze fanów. Tak było i tym razem!

Na swoim Instagramie Małgorzata Kożuchowska opublikowała zdjęcie topless! Ubrana w długą spódnicę, kabaretki oraz szpilki wygląda bardzo zmysłowo. Jeszcze ta rzucone na ziemię koszula!

Chudość i młodość na dobranoc🤪

Wspominała Małgorzata Kożuchowska.

Za to wspaniałe ujęcie odpowiada Marcin Tyszka.

Ma dobre oko, prawda!? A może to zasługa modelki? ;)

NAJNOWSZE