Małgorzata Kożuchowska w bikini pluska się w wodzie. Takich wakacji można pozazdrościć!

2022-08-10 16:38 Adrian Rybak
Małgorzata Kożuchowska
Autor: AKPA; Instagram.com/malgorzatakozuchowska_ Małgorzata Kożuchowska na wakacjach,

Małgorzata Kożuchowska, podobnie jak wiele innych polskich gwiazd, pojechała na długo wyczekiwane i zasłużone wakacje. Nie odcięła się jednak od swoich fanów i pokazała im, jak spędza wolne dni. Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których widzimy, jak pluska się w morskiej wodzie. Takim relaksem pewnie nikt by nie pogardził!

Małgorzata Kożuchowska pojechała na zagraniczne wakacje i spędza je na 100 procent. - Jeśli chodzi o wakacje to jestem jak dziecko! Kocham je! - napisała na Instagramie i dodała zdjęcia z plaży. Nie widzimy na nich jednak Gosi w bikini pozującej na plaży. Gwiazda M jak miłość i Rodzinki.pl pokazała, jak pluska się w wodzie i jak dużą radość jej to sprawia. Pod postem aktorki pojawiły się niemal same pozytywne komentarze. "Niczym Afrodyta wyłaniająca się z morskiej piany... mega!", "tak trzeba żyć, z energią i ładować baterie na zimę", "kocham Małgosia tę Twoją energię", "boska Kożuchowska" - czytamy pod fotografiami.

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Skrzynecka ostro odpowiada hejterom. "Odp***dolcie się i znajdźcie sobie lepszy problem"

Jak zrobić sylwetkę w 5 minut [FAKE BODY] | ESKA XD - Fit vlog #53

Małgorzata Kożuchowska i jej wakacyjne problemy

Okazuje się, że wakacje Kożuchowskiej nie są jednak idealne. Aktorka została bez bagażu! - W drodze na wakacje samolotem z przesiadką gdzieś zapodziali mi walizkę. W dzisiejszych czasach - klasyk. Do bagażu podręcznego zapakowałam zapobiegliwie kilka niezbędnych rzeczy, na wszelki wypadek - opowiedziała gwiazda. Dało to jej jednak do zrozumienia, że duży bagaż na wakacje wcale nie jest potrzebny. - Właściwie okazało się, że do szczęścia nie potrzeba mi wiele: bikini, klapki, szlafrok, dwie sukienki, bielizna, przybory toaletowe( podstawowe) filtry i kapelusz. Następnym razem przy pakowaniu na wakacje wezmę to pod uwagę - dodała.

NAJNOWSZE