Małgorzata Kożuchowska i Julia Wieniawa

i

Autor: WBF Małgorzata Kożuchowska wypowiedziała się na temat Julii Wieniawy

Małgorzata Kożuchowska po latach wyznaje, co myśli o Julii Wieniawie. To może zaskoczyć młodą aktorkę

2022-05-23 13:58

Małgorzata Kożuchowska zna Julię Wieniawę od kiedy była dzieckiem. Przed długie lata grały razem w serialu „Rodzinka.pl”, gdzie miały okazję dobrze się poznać. Od tamtego czasu Wieniawa robi dużą karierę w mediach, a starsza koleżanka po fachu zdecydowała się wyrazić zdanie na temat młodej celebrytki.

Julia Wieniawa cały czas wykorzystuje swoje pięć minut, korzystając z różnych dróg dotarcia do jak największej liczby fanów. Zaczynała jako aktorka w serialu „Rodzinka.pl”, gdzie wcielała się w postać Pauli – dziewczyny Kuby Boskiego, granego przez Adama Zdrójkowskiego. Później dała się poznać jako wokalistka, a jej debiutancka płyta ma ukazać się już w czerwcu 2022. Młoda artystka ma również swoją linię sportowych ubrań i akcesoriów. Wieniawa zbudowała wokół siebie wiele biznesowych projektów, z których czerpie duże finansowe korzyści. Jak każdy celebryta, posiada wielu fanów i antyfanów, których opinie można znaleźć w internecie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Marcin Tyszka pokazał stylizację sprzed lat. Małgorzata Kożuchowska i Woliński mogą nie chcieć tego wspominać

Julia Wieniawa pod ostrzałem Małgorzaty Kożuchowskiej. Co powiedziała o młodszej koleżance?

Małgorzata Kożuchowska przyznała, że śledzi poczynania młodszej koleżanki w mediach społecznościowych i nawet postanowiła wypowiedzieć się na temat jej osoby oraz skomentować imponującą karierę.

Obserwuję ją na Instagramie. Jestem na bieżąco. Jeśli mam okazję się z nią spotkać, to zawsze sobie miło rozmawiamy. Doceniam jej talent, zresztą zawsze mówiłam, że jest bardzo utalentowana. Ale też to, co Julkę cechuje i co spowodowało, że jej kariera tak szybko się rozwinęła, to jej wielka pracowitość. Oprócz talentu jest pracowita i konsekwentna. To w niej cenię, szanuję i trzymam za nią kciuki – wyznała szczerze Kożuchowska.

Fani Kożuchowskie jednak nie podzielają jej zdania, a wręcz zarzucają jej obłudę i nie wierzą, że aktorka rzeczywiście tak sądzi o młodszej koleżance.

Naprawdę Małgosia? Uważasz Julkę za utalentowana?! Z tym to się akurat zgodzić nie mogę, aktorka z niej kiepska . Może akurat nie wypada ci mówić inaczej, za co szacun, ale trochę to dziwnie brzmi – napisała jedna internautka.

Obie aktorki zawsze były w dobrych stosunkach, a młoda gwiazda najwyraźniej imponuje Kożuchowskiej swoim podejściem do życia i umiejętnościom wykorzystywania niesłabnącej popularności.

Sonda
Uważasz, że Małgorzata Kożuchowska jest dobrą aktorką?
Tak zmieniała się Małgorzata Kożuchowska