Maja Sablewska topless na Instagramie. Fani: "coraz piękniejsza"

2021-09-17 19:02 es
Maja Sablewska
Autor: WBF

Maja Sablewska zdążyła już przyzwyczaić swoich obserwatorów, że jej ulubione sesje zdjęciowe to te bez ubrań. Gwiazda pokazała już na Instagramie w zasadzie wszystko. A mimo to zdjęcia Mai Sablewskiej topless wciąż wzbudzają zainteresowanie. Tym razem fani zasypali ją komplementami.

Maja Sablewska zaczynała jako asystentka gwiazd, a dziś jest pełnoetatową celebrytką. Liczne programy modowe zapewniły jej rozpoznawalność i sławę. O rozgłos Sablewska zadbała już samodzielnie, publikując półnagie zdjęcia na Instagramie. Eleganckie sesje, na których celebrytka ubrana jest jedynie w swojej tatuaże to częsty widok.

Wygląda jednak na to, że jeszcze fanom nie spowszedniał. Maja Sablewska opublikowała zdjęcie topless i została zasypana komplementami!

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Maja Sablewska topless zachwyciła internautów

Piersi Mai Sablewskiej widział już chyba cały internet. Mimo to rozebrana gwiazda wciąż wzbudza zainteresowanie. Na najnowszym zdjęciu Maja Sablewska ubrana jedynie w rajstopy klęczy na krześle. Żeby nie podpaść algorytmom Instagrama, taktycznie zasłoniła pierś wydziaraną ręką.

Jej obserwatorzy bardzo docenili to ujęcie!

- Rozkwitasz , jesteś coraz piękniejsza 🌺💜

- Zjawiskowo piękna cudownie wyglądasz kochana♥️

- Cudna 🔥🙌❤️

- Piękna 😍😍😍🔥🔥🔥

Zachwycali się obserwatorzy.

Maja Sablewska na Instagramie nie tylko się rozbiera, ale także często pozuje bez makijażu. A jak wyglądają inne gwiazdy w naturalnym wydaniu?

NAJNOWSZE