Maja Sablewska robi szpagat. Jej giętkość robi wrażenie

2021-04-13 13:41 kp
Maja Sablewska
Autor: WBF

Gwiazdy wykorzystują często swoje profile w mediach społecznościowych, by pokazywać fanom swoje mniej oczywiste hobby i zajęcia. Maja Sablewska swoje konto na Instagramie traktuje niczym małe dzieło sztuki - stylistka najczęściej publikuje tam swoje artystyczne i kobiece zdjęcia. Tym razem jednak pokazała coś zupełnie innego.

O tym, że Maja Sablewska ma niebotycznie długie nogi nie trzeba przekonywać nikogo, kto zagląda na jej Instagram. Stylistka świetnie odnajduje się przed aparatem i chętnie pozuje do zmysłowych sesji zdjęciowych, w których pokazuje piękno kobiecego ciała i chwali się swoją świetną figurą. Media plotkarskie uwielbiają donosić o jej kolejnych odważnych ujęciach - jak chociażby tym sprzed kilku dni, którym Maja świętowała swoje 41. urodziny.

Teraz Maja znów zadziwiła swoich fanów nowym postem. Tym razem nie chodzi jednak o kolejne zdjęcie, a video, na którym Sablewska pokazuje, jak... robi szpagat! Wiedzieliście, że jest tak rozciągnięta?

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Maja Sablewska robi szpagat

Zrobienie szpagatu to marzenie wielu kobiet, które rozpoczynają swoją przygodę z treningami, rozciąganiem czy jogą. Droga do tej pozycji jest jednak bardzo długa, a nierozsądne i zbyt szybkie próby mogą prowadzić do urazów. Tu liczy się cierpliwość! Okazuje się, że Maja Sablewska nie ma z nią problemu - na swoim nowym zdjęciu na Instagramie stylistka pochwaliła się niemal pełnym szpagatem.

Już prawie

- napisała pod filmikiem.

Jak można się spodziewać, fani są pod wrażeniem nie tylko samego szpagatu, ale i długich nóg Mai Sablewskiej.

Proszę powiedz ze to nie boli 😮😘

O matko jakie ty masz długie te nogi 😍🔥

Maja ... jestem pod wrażeniem! 👏👏👏🔥🔥

- piszą fani.

Zobaczcie sami!

NAJNOWSZE