Maja Sablewska kiedyś i dziś! Zmiany są naprawdę aż tak drastyczne? [GALERIA ZDJĘĆ]

2019-10-19 13:46 nk
Maja Sablewska
Autor: TRICOLORS/East News, WBF

Maja Sablewska przyznała ponoć niedawno, że "bardzo zagalopowała się w poprawianiu pewnych rzeczy". Gwiazda na przestrzeni lat rzeczywiście mocno zmieniła się z wyglądu i dziś ciężko rozpoznać w niej managerkę Dody sprzed 12 lat. Czy to rzeczywiście efekty zabiegów, jakim się poddawała? Oceńcie sami!

Maja Sablewska to jedna z polskich celebrytek, które najmocniej zmieniły się na przestrzeni lat. Początkowo gwiazda zapewniała, że to zasługa diety odchudzającej. Potem jednak przestała się kryć z tym, że korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

Maja Sablewska uzależniona od poprawiania urody?

Ostatnio na urodzinach jednej z klinik medycyny estetycznej Maja Sablewska miała przyznać, że przesadziła z zabiegami upiększającymi. Dała też ponoć do zrozumienia, że nie wyklucza, iż na pewnym etapie popadła w nałóg!

Jak zaczynałam robić program, chciałam ciągle wyglądać lepiej i lepiej, a tak naprawdę chciałam się po prostu lepiej czuć. Nie wiem, czy to był nałóg, ale być może tak, bo bardzo zagalopowałam się w poprawianiu pewnych rzeczy. Dopiero, gdy trafiłam na odpowiednich ludzi, zaczęłam korzystać z medycyny estetycznej rozsądnie i w granicach przyzwoitości. Pobiłam rekord, jeśli chodzi o metamorfozy. Siłę, aby pomagać innym, czerpię z błędów, które sama kiedyś popełniłam. Nie ukrywam, że przesadziłam, jeśli chodzi o medycynę estetyczną, bo ulegałam trendom, bo trafiłam do lekarzy, którzy byli większymi celebrytami niż ja wtedy

- powiedziała rzekomo gwiazda.

Czy Maja Sablewska przesadziła z zabiegami upiększającymi? Mocno się zmieniła od 2007 roku? Oceńcie sami!

NAJNOWSZE