Gwiazdy jako dzieci. Rozpoznasz te słodkie maluchy? [QUIZ]

2021-06-01 9:41 mm
Gwiazdy jako dzieci
Autor: instagram.com

1 czerwca czyli w Dzień Dziecka sprawdzamy, jak wyglądały gwiazdy za swoich najmłodszych lat. Czy dzisiejsze piękności w dzieciństwie wyglądały tak samo oszałamiająco jak dziś? Artyści i celebryci coraz częściej wracają do czasów dzieciństwa i pokazują fanom, jak wyglądali za młodu. Dzień Dziecka to świetna okazja do sprawdzenia, czy rozpoznacie ich na starych zdjęciach... Do dzieła!

Świętujecie jeszcze Dzień Dziecka, czy może sami macie już własne pociechy? Znane powiedzenie mówi, że niezależnie od wieku każdy z nas ma w sobie odrobinę dziecka... Czy to samo dotyczy znanych gwiazd? Z pewnością!

Gwiazdy jako dzieci

Nie tylko z okazji Dnia Dziecka znane gwiazdy chętnie pokazują fanom swoje zdjęcia z dzieciństwa. Swego czasu popularnością cieszył się na przykład trend #TBT czyli Throwback Thursday - wielu znanych artystów, sportowców, aktorów czy celebrytów co czwartek publikuje na Instagramie bądź Twitterze odkopane w rodzinnych albumach stare fotki.

Czy dzieci na tych zdjęciach przypominają dzisiejsze gwiazdy? Okazuje się, że różnie z tym bywa...

Niektóre znane twarze niewiele zmieniły się od czasów dzieciństwa, ale są takie gwiazdy, które naprawdę trudno rozpoznać na starych fotografiach. Czy dacie radę rozpoznać zdjęcia gwiazd z dzieciństwa? Sprawdźcie się w naszym quizie i spróbujcie odgadnąć, którzy idole znaleźli się na tych fotach!

ZOBACZ TEŻ: Cole Sprouse z nową dziewczyną. DOKĄD ZAWĘDROWAŁA TA RĘKA?!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 28.05.2021
NAJNOWSZE