Maja Sablewska

i

Autor: TRICOLORS/East News

Maja Sablewska przyznała, że przesadziła z korzystaniem z medycyny estetycznej?!

2019-10-15 12:09

Maja Sablewska po raz pierwszy tak szczerze przyznała ponoć, że przesadziła z poprawianiem swojej urody! Była managerka Dody, Mariny Łuczenko i Edyty Górniak miała wyjawićpodczas panelu dyskusyjnego w jednej z klinik medycyny estetycznej, dlaczego tak bardzo zmieniała swój wygląd na przestrzeni lat. Jej odpowiedź może Was zaskoczyć, bo powodów było rzekomo kilka!

Maja Sablewska była gościem na 5. urodzinach jednej z klinik medycyny estetycznej. To tam, podczas panelu dyskusyjnego, miały paść odważne słowa, które musiały gwiazdę kosztować sporo odwagi. Z cytatów, opublikowanych przez jeden z tabloidów wynika, że celebrytka źle czuła się sama z sobą, bardzo chciała dostosować się do panującej mody, a do tego trafiła na nieodpowiednich lekarzy!

Jak zaczynałam robić program, chciałam ciągle wyglądać lepiej i lepiej, a tak naprawdę chciałam się po prostu lepiej czuć. Nie wiem, czy to był nałóg, ale być może tak, bo bardzo zagalopowałam się w poprawianiu pewnych rzeczy. Dopiero, gdy trafiłam na odpowiednich ludzi, zaczęłam korzystać z medycyny estetycznej rozsądnie i w granicach przyzwoitości. Pobiłam rekord, jeśli chodzi o metamorfozy. Siłę, aby pomagać innym, czerpię z błędów, które sama kiedyś popełniłam. Nie ukrywam, że przesadziłam, jeśli chodzi o medycynę estetyczną, bo ulegałam trendom, bo trafiłam do lekarzy, którzy byli większymi celebrytami niż ja wtedy

- miała powiedzieć Maja Sablewska podczas forum. Jak informuje Fakt, gwiazda zaapelowała do obecnych tam kobiet, by nie dązyły za wszelką cenę do ideału.

Maja Sablewska stała się znana jako managerka Dody. To ona miała zrobić z Doroty Rabczewskiej prawdziwą gwiazdę i pomóc jej wykreować kontrowersyjny wizerunek. Na przestrzeni lat Maja zmieniała podopieczne i... wygląd! Po Dodzie Sablewska współpracowała z Edytą Górniak, Mariną Łuczenko i Tolą Szlagowską, a z każdą kolejną artystką zdawała się wyglądać już nieco inaczej. Prawdziwy szok przeżyli widzowie pierwszej polskiej edycji programu X-Factor w 2011 roku. Maja Sablewska, która zasiadła w jury talent show, zdawała się w ogóle nie przypominać siebie sprzed lat! Wtedy mówiła jednak w wywiadach, że to zasługa... diety!

Maja Sablewska przyznała, że przesadzała?!

Maja Sablewska juz jakiś czas temu przyznała, że korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej i faktycznie poprawiała nieco matkę naturę. Teraz podobno powiedziała wprost, że zabiegów miała więcej, niż powinna.

Sonda
Czy zrobiłabyś sobie operację plastyczną?
Maja Sablewska

i

Autor: TRICOLORS/East News
Maja Sablewska

i

Autor: TRICOLORS/East News