Maja Bohosiewicz

i

Autor: EastNews

Maja Bohosiewicz zdradza jak poznała męża. "Prosił o oddanie mu pieniędzy"

2022-02-14 12:37

Pierwsza randka Mai Bohosiewicz i jej męża nie zakończyła się happy-endem. Maja wystawiła adoratora do wiatru i poszła w miasto z przyjaciółką. W związku z Walentynkami, aktorka podzieliła się „zabawną” historią ze swoimi fanami i jak zwykle wszystkich zaskoczyła.

Maja Bohosiewicz wraz z mężem i dziećmi pod koniec listopada przeprowadzili się do Dubaju. Instagramerka na bieżąco relacjonuje swoje życie, wrzucając do sieci zdjęcia z zagranicy. Tuż przed Walentynkami opublikowała fotkę swojego męża, Tomasza Kwaśniewskiego, na którego temat powiedziała coś więcej.

Maja Bohosiewicz zdradza jak poznała męża?

Aktorka podzieliła się ze swoimi fanami historią o początkach znajomości z jej mężem, które nie były zbyt obiecujące. Para umówiła się 8 lat temu w dzień świętego Walentego. Zapowiadało się bardzo romantycznie, jednak wszystko poszło nie tak.

Tak szczerze to chciałam po prostu, aby zrobił rezerwację w znanym wtedy klubie Bątą, bo chciałyśmy się pobawić z moją psiapsi, a dostać tam stolik łatwo nie było.

Nasz before z przyjaciółką potoczył się tak dobrze, że nie chciało nam się wychodzić do innego klubu, bo powiem szczerze, znalazłyśmy bardzo przystojnych adoratorów i wyjście do Bątą było bez sensu.

Chłopak zaczął pisać, gdzie jestem, kiedy się pojawię - myślę sobie 'co za jęczybuła, będę - nie będę - moja sprawa'.

Maja Bohosiewicz dała kosza mężowi

Nie da się ukryć, że znajomość Mai i Tomasza zaczęła się fatalnie. Mężczyzna dostał kosza, a swoje emocje postanowił przelać na Facebook, dodając zdjęcie zdeptanych róż.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sonia Bohosiewicz matką Mai?! "Była nieletnia i naj*bana"

Pojawić się nie pojawiłam, a chłopak na Facebook'a wrzucił wymownie zdjęcie zdeptanych róż z opisem 'następne Walentynki też będę obchodził... Obchodził szerokim łukiem'.

Dostałam również wiadomość z jego numerem konta i prośbą o oddanie mu należytej kwoty, którą zapłacił za moją rezerwację, na której się nie pojawiłam. Wtedy jego szanse z bliskich jednego spadły do zera.

Maja przyznała w jednym z komentarzy, że honorowo oddała przyszłemu mężowi pieniądze. To jednak nie koniec historii… Tomasz nie dał za wygraną i zawalczył o miłość. Po 8 latach, para tworzy zgrany duet i razem wychowują 2 dzieci.

MIŁOŚĆ w serialu [Wieczna miłość, Wymarzona miłość, Miłosne potyczki] | ESKA XD - Hotplota #42