Maja Bohosiewicz

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@majabohosiewicz Maja Bohosiewicz wyprawiła urodziny synowi

Gwiazdy

Maja Bohosiewicz pokazała zdjęcia z urodzin syna. 8-latek jest jej kopią!

2024-06-19 11:23

Maja Bohosiewicz wraz z rodziną świętowali 8. urodziny jej syna. Aktorka wyprawiła mu imprezę w słonecznej Hiszpanii. Aktorka zamieściła w sieci zdjęcia chłopca. Niewiarygodne, jak bardzo podobny jest do swojej mamy. Wyglądają, jak dwie krople wody. Sami zobaczcie!

Maja Bohosiewicz od 2023 roku mieszka wraz z mężem, córką oraz synem w słonecznej Hiszpanii. Osiedlili się w Marbelli, gdzie przed rokiem kupili przepiękną nieruchomość, którą odremontowali według własnego pomysłu. Aktorka już jakiś czas temu pożegnała się z pracą na planach zdjęciowych, skupiając się na prowadzeniu własnego biznesu. Jest twórczynią marki odzieżowej Le Collet, która skradła serca Polek. Jak nie trudno zauważyć, chociażby w mediach społecznościowych, Maja Bohosiewicz prowadzi bardzo udane życie zarówno rodzinne, jak i zawodowe, a wybranymi chwilami dzieli się na Instagramie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Maja Bohosiewicz zdradza jak poznała męża. "Prosił o oddanie mu pieniędzy"

SHORT - Nosel wkręca - komunia | ESKA

Syn Mai Bohosiewicz odziedziczył urodę po mamie

Maja Bohosiewicz jest szczęśliwą i spełnioną mamą dwóch pociech, Zacharego (ur. 17 czerwca 2016) oraz Leonii (ur. 28 lipca 2017). Syn właśnie odchodził 8. urodziny, a rodzice zorganizowali imprezę o jakiej marzył.

Moja miłość wczoraj miała swoje 8. urodziny. Jak co roku z tej okazji odbył się mecz ZIELONEGO CROCSA, czyli nasza rodzinna rozgrywka piłkarska. (...) Tak jak Zachary sobie zażyczył - w domu, gdzie tata ma zrobić spagetti i cała rodzina ma zagrać mecz. Najcudowniejsze urodziny, jakie mogę sobie wyobrazić

- napisała Maja na Instagramie i opublikowała kilka przeuroczych kadrów.

Na jednym ze zdjęć widzimy Zacharego, w sportowym stroju, przygotowującego się do zdmuchnięcia świeczek. Maja częściowo zasłoniła twarz syna, jednak nie da się nie zauważyć, że chłopiec jest idealną kopią swojej mamy.

Maja Bohosiewicz

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@majabohosiewicz