Maja Bohosiewicz

i

Autor: WBF Maja Bohosiewicz pochwaliła się ceną za nowy biust

Maja Bohosiewicz obiektem zazdrości! Wydała krocie na nowy biust

2022-05-10 11:57

Maja Bohosiewicz nie kryje, że korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Jej nieskazitelny wygląd to bowiem nie tylko ciężkie treningi i dieta, ale również zabiegi i operacje, na które aktorka wydaje niemałe sumy. Maja Bohosiewicz ujawniła ile kosztował jej idealny biust.

Maja Bohosiewicz wraz z rodziną od pół roku wygrzewa się w gorącym Dubaju, gdzie prowadzą luksusowe i uporządkowane życie. Maja i Tomasz prowadzą swoje biznesy, a dzieci uczęszczają do szkoły. Maja znajduje również czas na wile przyjemności. Codziennie trenuje i medytuje, a wieczorami chadza na randki ze swoim mężem i oddaje się lekturze lub umieszcza seksowne zdjęcia na Instagramie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Maja Bohosiewicz zdradza jak poznała męża. "Prosił o oddanie mu pieniędzy"

Maja Bohosiewicz wyznaje ile kosztował zabieg powiększenia piersi

Maja z powodzeniem prowadzi również swoje konto na Instagramie, gdzie dzieli się z followersami nowymi zdjęciami, różnymi ciekawostkami z życia codziennego i mądrymi cytatami. Pod jednym z ostatnich wpisów możemy przeczytać słowa Marilyn Monroe: "Zawsze, zawsze, zawsze wierz w siebie, bo jeśli nie ty, to kto w ciebie uwierzy, kochanie?". Opatrzyła je zdjęciem, na którym prezentuje swoje wyćwiczone i opalone ciało odziane jedynie w różową koszulę. Jedna z internautek pozazdrościła aktorce piersi i nie omieszkała napisać na ten temat kilku słów.

Brakuje mi do szczęścia takich cycków, jak twoje. Choć obawiam się, że gdybym takie miała, chciałabym je wszędzie pokazywać. Sorry za patusiarski komentarz, ale, no, wow – napisała Ch*jowa Pani Domu.

Maja zareagowała na wpis fanki i wyznała czemu zawdzięcza swoje idealne piersi.

Polecam, 20k i są twoje! Miałam tak pierwszy rok, że kupowałam wszystko obcisłe z dekoltami – zdradziła Maja.

Jej mąż również nie mógł wyjść z podziwu.

Damn! Ale mam żonę! Aż sam sobie zazdroszczę! – czytamy w komentarzy Tomasza Kwaśniewskiego.

A tu nie ma co zazdrościć, tylko kwiaty na Dzień Kobiet kupować! – odpowiedziała aktorka.

Maja Bohosiewicz nie ukrywa również, że wpada czasami do Polski na wypełnianie ust.

Sonda
Śledzisz Maję Bohosiewicz na Instagramie?
Sonia Bohosiewicz pokazuje "kaloryfer"