Maisie Williams z "Gry o tron" zapytała fanów o Bitcoiny. Odpowiedział jej Elon Musk!

2020-11-20 12:34 mm
Maisie Williams i Elon Musk
Autor: Reynaud Julien/APS-Medias/ABACA/Abaca/East News, WIN MCNAMEE/Getty AFP/East News

Maisie Williams zapytała swoich fanów, czy uważają, że powinna zainwestować w Bitcoiny. Wśród wielu odpowiedzi pojawił się niespodziewanie komentarz Elona Muska. Co doradził aktorece "Gry o tron" szef koncernu Tesla i dlaczego nawiązał przy tym do serialu "Wiedźmin"? Zobaczcie zabawną wymianę zdań na Twitterze Maisie Williams.

Nie wszystkie gwiazdy mają głowę do finansów, jak choćby Friz, który zamierza wejść na polską giełdę. Niektórzy dopiero uczą się stawiać pierwsze kroki w świecie wielkich pieniędzy - często pytając o radę po prostu swoich fanów. Czasem zdarza się, że nieoczekiwanie z pomocą przychodzi ktoś, dla kogo obracanie miliardami to chleb powszedni. 

Maisie Williams, czyli aktorka, która wcieliła się w rolę Aryi w popularnym serialu "Gra o tron" postanowiła niedawno zapytać swoich fanów o to, czy ich zdaniem powinna zainteresować się inwestowaniem w kryptowaluty.

Młoda gwiazda opublikowała na Twitterze ankietę z prostym pytaniem:

czy powinnam zainwestować w zakup bitcoinów? tak/nie

Pod tweetem Maisie Williams zagłosowało wielu fanów aktorki, a część z nich dodatkowo dodała do niego swój komentarz. Wśród nich znalazł się jeden szczególny wpis. Jego autorem jest nie kto inny, jak miliarder i wizjoner Elon Musk, szef koncernów Tesla i SpaceX.

O tym, że Musk zna się na finansach, chyba nie trzeba nikogo przekonywać - świadczą o tym nie tylko sukcesy jego aktualnych korporacji, ale też skuteczność w przeszłości. To właśnie Elon odpowiada za sukces systemu płatności PayPal.

Tyle, że nie do końca wiadomo, czy Maisie Williams powinna poważnie potraktować jego radę w tym konkretnym przypadku. Zamiast fachowej odpowiedzi, Elon Musk odpowiedział żartem:

♪♫♪ Rzuć bitcoina Wiedźminowi ♪♫♪

To oczywiście nawiązanie do piosenki Jaskra z netfliksowej ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego.

No i co zrobilibyście na miejscu Maisie? :)

NAJNOWSZE