Magia nagości Polska z gorącą zapowiedzią! Premiera 3 września

2021-09-01 20:19 kp
Magia nagości
Autor: Youtube/ Zoom TV

Z kilkumiesięcznym opóźnieniem na antenę Zoom TV trafia show Magia nagości. Polska wersja kontrowersyjnego programu miała zostać wyemitowana już w maju, jednak wtedy w ostatniej chwili zrezygnowano z emisji. Show zobaczymy jednak już w ten piątek! A Zoom TV zachęca do oglądania m.in. gorącym postem na Instagramie.

Program Magia nagości Polska to z jednej strony najbardziej oczekiwane, a z drugiej najbardziej kontrowersyjne show Zoom TV. Stacja stworzyła polską edycję w oparciu o brytyjski oryginał Naked Attraction, w którym uczestnicy wybierają dla siebie partnera lub partnerkę na randkę wyłącznie na podstawie nagich ciał kandydatów. W programie nie ma miejsca na wstyd - uczestnicy występują bowiem całkowicie nago, a kamera nie unika zbliżeń na najbardziej intymne części ich ciał. 

Castingi do polskiej edycji Magii nagości wciąż trwają, a pierwsze odcinki są już gotowe. Program prowadzi znana z serialu Ranczo aktorka Beata Olga Kowalska. Po kilkumiesięcznym opóźnieniu Magia nagości w końcu trafi na Zoom TV. 

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY

Magia nagości Polska - pierwszy odcinek

Pierwszy odcinek polskiej wersji Magii nagości trafi na Zoom TV już 3 września o 23:00. W oczekiwaniu na premierę na Instagramie programu pojawiło się gorące zdjęcie, które jest dobrą zapowiedzią emocji, które czekają na widzów. Na fotce widzimy... nagiego mężczyznę, którego części intymne zasłania jedynie emoji bakłażana! Nie ma wątpliwości, że w TV uczestnik pojawi się już bez cenzury. 

Czy wiesz, że pewność siebie u mężczyzn jest najbardziej pożądaną cechą u potencjalnego partnera/ partnerki?

🍌🍌🍆🍆🌽🌽

W naszym programie Magia Nagości Polskastawiamy na pewnych siebie mężczyzn.Przyszedł czas na prawdziwych super-menów

- czytamy.

Będziecie oglądać?

NAJNOWSZE