Magdalena Ogórek żali się na brak pieniędzy. Nie może wysłać córki na Oxford

2022-07-04 20:51 NN
Magdalena Ogórek żali się na brak pieniędzy. Nie może wysłać córki na Oxford
Autor: AKPA Magdalena Ogórek żali się na brak pieniędzy. Nie może wysłać córki na Oxford

Magdalena Ogórek podzieliła się z fanami osobistym problemem - jej córce marzą się studia na Oxfordzie, ale niestety gwiazdy TVP nie stać na takie luksusy. Przygotowała jednak plan B!

Magdalena Ogórek zazwyczaj stroni od dzielenia się swoją prywatnością, ostatnio zrobiła jednak wyjątek. W mediach społecznościowych zorganizowała modne Q&A, w którym ochoczo odpowiadała na pytania internautów. Gdy temat zszedł na edukację jej córki, na jaw wyszedł dramat gwiazdy TVP - nie stać jej na wymarzoną uczelnię 17-latki. 

ZOBACZ TAKŻE: Halsey wyznała, że aborcja uratowała jej życie. Co na to jej fani?

Magdalena Ogórek żali się na brak pieniędzy. Nie może wysłać córki na Oxford

Gdy jeden z internautów zapytał, co chce studiować 17-letnia córka Magdaleny Ogórek, okazało się, iż dziewczyna marzy o historii i naukach politycznych na Oxfordzie. Sęk jednak w tym, że jej matki nie stać na tak drogie studia i musi ratować się... włoskimi i austriackimi uniwersytetami. 

Bardzo chciałaby studiować kierunek "History&Politics" na Oxfordzie, natomiast obecny koszt tych studiów (po Brexicie) jest poza moim zasięgiem. Zrobimy rekonesans na uniwersytetach w Austrii i we Włoszech. Uniwersytet Mediolański ma bardzo dobre opinie - pożaliła się Magdalena Ogórek na Instagramie

Z dobrych wiadomości - dziewczyna i tak odwiedzi słynną brytyjską uczelnię już tego lata. Póki co, za 3 tygodnie wylatuje na Oxford na tzw. krótki semestr letni - poinformowała Magdalena Ogórek. Cóż, życzymy miłej nauki!

ZOBACZ TAKŻE: Linda Evengelista po sześciu latach wyszła z ukrycia. Pokazała się po nieudanym zabiegu

Najmniejsze kino w Warszawie na skraju bankructwa. „Uratujmy Amondo!”
NAJNOWSZE