Linda Evengelista po sześciu latach wyszła z ukrycia. Pokazała się po nieudanym zabiegu

2022-07-04 13:46 Joanna Dembek
Linda Evangelista
Autor: Ouzounova/Splash News/EAST NEWS Linda Evangelista wyszła z ukrycia. Od wykonania oszpecjającego jej ciało zabiegu minęło 6 lat

Supermodelka, Linda Evangelista, przez kilka lat ukrywała się po nieudanym zabiegu kriolipolizy. Niedawno, publicznie pokazała się na ulicach Nowego Jorku, a paparazzi zrobił zdjęcie, na którym ciężko rozpoznać ikonę lat 90.

Linda Evengelista w latach 90-tych była obok Claudii Schiffer, Naomi Campbell i Cindy Crawford, jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek, w której zakochany był cały świat. Jednak wraz z upływem czasu jej ciało zaczęło się zmieniać, Linda przybierała na wadze, co trudno było jej zaakceptować, więc zdecydowała się na nieinwazyjny z pozoru zabieg redukcji tkanki tłuszczowej.

Linda Evangelista nie do poznania po kilku latach od nieudanej operacji

Linda Evangelista urodziła się 10 maja 1965 roku, co oznacza, że w tym roku skończyła 57 lat. Supermodelka 6 lat temu zdecydowała się na zabieg medycyny estetycznej o nazwie kriolipoliza, który polega na wymrażaniu cellulitu, co w efekcie daje efekt jędrnej i gładszej w dotyku skóry.

W przypadku Lindy Evangelisty, próba zachowania idealnej sylwetki skończyła się niepowodzeniem, a jej ciało uległo deformacji.

Przez ostatnie pięć lat bardzo cierpiałam i nie wiedział o tym nikt. Ci wszyscy, którzy zastanawiali się, dlaczego przestałam pracować, kiedy moje koleżanki rozwijały kariery, muszą wiedzieć jedno - moje ciało zostało zdeformowane przez zabieg Zeltiq's CoolSculpting - powiedziała modelka w jednym z wywiadów.

Linda Evangelista pozwała firmę Zeltiq Aesthetics Inc. i wywalczyła odszkodowanie w wysokości 50 milionów dolarów, jednak to nie ukoiło jej cierpienia, a modelka długo nie mogła pogodzić się z efektami zabiegu, który oszpecił ją na całe życie. Jaj ciało spuchło, a modelka próbowała ratować się głodówkami i liposukcją, które nie poprawiły jej stanu fizycznego, ani psychicznego.

Zostałam oszpecona. Wpadłam w paranoję. W końcu przestałam właściwie jeść, kiedy zobaczyłam, że na podbródku, udach i w okolicach biustu zaczęły pojawiać się dziwne narośla. (...) Nie mogę chodzić w zwykłej sukience, będę miała krwawe otarcia. Mój tłuszcz jest jak papier ścierny. Nie mogę nawet zwyczajnie ułożyć ramion wzdłuż ciała. Nie sądzę, że projektanci będą chcieli ubrać mnie z tym czymś wystającym z mojego ciała - zwierzyła się w rozmowie z dziennikarzem "People".

Lata ukrywania się przed światem to już przeszłość. Linda została zauważona na ulicach Nowego Jorku, a paparazzo zrobił zdjęcie z ukrycia, które pokazuje modelkę bez makijażu. Trudno na nim rozpoznać dawną Lindę Evangelistę.

Sonda
Twoja ulubiona modelka lat 90-tych to?
Te gwiazdy POMNIEJSZYŁY sobie BIUST [Doda, Krupa, Woźniak-Starak] | ESKA XD - Hotplota #52
NAJNOWSZE