Magdalena Narożna kusi fanów zmysłowymi zdjęciami

i

Autor: WBF

Magdalena Narożna w kusej piżamce eksponuje nogi. Fanom opadły szczęki

2022-04-06 16:12

Magdalena Narożna od jakiegoś czasu postuje na Instagramie coraz bardziej odważne treści. Zaczęło się od niewinnych wakacyjnych postów, ale tym razem poszła o krok dalej. Zapozowała przed obiektywem w kusej czerwonej piżamce z wyeksponowanym… właściwie wszystkim. Co na to fani wokalistki? Zachwyceni!

JAK OSZCZĘDZAĆ PALIWO? Zasady eco drivingu | ESKA XD - Prosto z salonu #45

Jeszcze żadna wokalistka zespołu disco polo nie cieszyła się takim zainteresowaniem w ostatnich latach, jak Magdalena Narożna. Wszystko zaczęło się od dość dramatycznego i bardzo medialnego rozwodu z byłym dziś mężem Magdy Dawidem. Para nie szczędziła sobie publicznych docinek, a wiele spraw, które powinny pozostać poza zasięgiem mediów ujrzało jednak światło dzienne.

Mimo wszystko Magdalena Narożna wyszła z rozstania obronną ręką i stracenie męża i członka zespołu nie stanęło jej na przeszkodzie do odnalezienia szczęścia. Po jej Instagramie wnioskować można, że cieszy się niemałym zainteresowaniem. Gwiazda rodzimego gatunku muzycznego zmieniła wizerunek i znalazła nową miłość, czym chętnie dzieli się z obserwatorami. Tym razem postanowiła pokazać się w bardziej odważnej wersji – nałożyła kusą piżamę odkrywającą nogi, dekolt i plecy. Reakcja fanów Narożnej zdecydowanie pozytywna:

Oj kusisz - pisze Szymon.

Piekna i młoda.. Pozdrawiam - pisze Paweł.

Wow wyglądasz przepięknie Madziu - komentuje inny obserwator.