Magda Mołek komentuje plotki o ciąży: „'Wolne brzuchy' są jak wolne sądy"

2019-12-03 16:57 nk
Magda Mołek
Autor: Materiały Prasowe

Magda Mołek od dłuższego czasu jest bohaterką plotek o swojej kolejnej ciąży. Te nasiliły się po finale Top Model 8, w którym dziennikarka wystąpiła w obcisłej sukience. Kiecka podkreślała dość wypukły brzuch gwiazdy TVN. W końcu Mołek postanowiła odnieść się do pogłosek o swojej trzeciej ciąży. W związku z tym opublikowała na Instagramie filmik wraz z długim postem!

Plotki o ciąży 43-letniej Magdy Mołek pojawiają się w mediach od dłuższego czasu. Za każdym razem, kiedy piękna prezenterka wrzuca do sieci zdjęcie z ręką na brzuchu lub ubiera się w coś, co podkreśla nie do końca płaski brzuch, internauci zaczynają spekulować. Tak było także podczas finału Top Model 8, który Magda Mołek poprowadziła w zastępstwie Joanny Krupy.

Magda Mołek w ciąży?

Magda Mołek dotychczas doczekała się dwóch synów, jednak obie ciąże potwierdziła oficjalnie dość późno. Gwiazda nie lubi dzielić się z fanami szczegółami na temat swojego życia osobistego, toteż ci z dużą podejrzliwością śledzą jej zdjęcia w mediach społecznościowych, wypowiedzi i występy publiczne. Czy wystający brzuszek podczas finału Top Model 8 to w końcu TO, na co czekają internauci?

Dziennikarka postanowiła w końcu odnieść się do sprawy.

W kwestii rozmiarów brzucha, dawno już pożegnałam swój perfekcjonizm, bo przez lata przyprawiał mnie - nomen omen - o jego ból. Jakże uwalniająca jest moja świadomość, że tenże publicznie omawiany BRZUCH pozwolił mi nosić a potem urodzić dwóch wspaniałych synów. Że to On daje mi siłę. On trzęsie się, gdy śmieję się do rozpuku, On się spina, gdy się denerwuję, wreszcie to On pozwala mi czuć „motyle”, gdy dzieje się coś wyjątkowego. Wiem, że w czasach gdy sprzedaje się wszystko co płaskie (brzuchy szczególnie) mój okazuje się być odstępstwem od ...czasów? Pomyślałam więc, że „wolne brzuchy” są jak wolne sądy - niezbędne dla sprawiedliwości i równości społecznej

- napisała Magda Mołek na Instagramie, razem z krótkim filmikiem. W nagraniu dziennikarka ma na sobie sukienkę z finału Top Model 8.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Gdy tydzień temu poprowadziłam finał @topmodelpolskatvn posypały się komentarze dotyczące mojego brzucha. Nie pierwszy raz, bo już kiedyś czytałam tutaj pytania o ciążę albo o „coś do ukrycia” albo „coś do powiedzenia” 🍅 Pytająca/y nie był zainteresowany moją odpowiedzią a przeczenie zbywał/a hasłem „no dobra, dobra, i tak zobaczymy”. W kwestii rozmiarów brzucha, dawno już pożegnałam swój perfekcjonizm, bo przez lata przyprawiał mnie - nomen omen - o jego ból. Jakże uwalniająca jest moja świadomość, że tenże publicznie omawiany BRZUCH pozwolił mi nosić a potem urodzić dwóch wspaniałych synów. Że to On daje mi siłę. On trzęsie się, gdy śmieję się do rozpuku, On się spina, gdy się denerwuję, wreszcie to On pozwala mi czuć „motyle”, gdy dzieje się coś wyjątkowego. Wiem, że w czasach gdy sprzedaje się wszystko co płaskie (brzuchy szczególnie) mój okazuje się być odstępstwem od ...czasów? Pomyślałam więc, że „wolne brzuchy” są jak wolne sądy - niezbędne dla sprawiedliwości i równości społecznej 😁Pozdrawiam Was, Dziewczyny, którym zdarzyło się słyszeć głupie uwagi bądź zauważać badawcze spojrzenia! Nie dajmy się zwariować! Uwolnijmy energię z brzuchów! Dajmy im żyć! Być zmiennymi! KOBIETA ZMIENNĄ JEST? Brzuch też ❤️Miłego wieczoru ⭐️#brzuch #brzuchasprawapolska Post udostępniony przez ♦️Magda Mołek♦️ (@magda_molek)
NAJNOWSZE