Magda Gessler o pieniądzach, porażkach i rodzicach. Magda Mołek spełniła prośby fanów

2021-06-09 20:29 es
Magda Gessler
Autor: wbf

Magda Gessler jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Wielką popularność przyniósł program Kuchenne rewolucje. jednak w świecie restauracyjnym, była znana już sporo wcześniej. Inna sławna Magda, to oczywiście Magda Mołek. Od ponad roku prowadzi własny kanał na YouTube. Postanowiła spełnić prośby fanów i zaprosiła królową polskiej gastronomii. Magda Gessler opowiedziała o swoich trudnych początkach.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Magda Gessler wydaje autobiografię. Dla jej fanów to prawdziwa gratka! gwiazda funkcjonuje w show-biznesie od wielu lat. Dziś znana jest głównie z kulinarnego show Kuchenne rewolucje. Już od 11 lat Magda Gessler "zmienia oblicze polskiej gastronomii".

Magda Gessler zebrała wierne grono fanów, które uważnie śledzi każdy krok. Ci z pewnością ucieszą się, że to właśnie ich idolka wystąpiła w ostatnim odcinku na kanale W MOIM STYLU Magda Mołek.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Magda Gessler o pieniądzach i początkach

Minął rok, odkąd Magda Mołek wystartowała ze swoim kanałem na YouTube. Gwiazda zaprasza do rozmowy gości z różnych branż. Od dawna widzowie błagali ją, by porozmawiała z Magdą Gessler. Ich prośby zostały wysłuchane!

Magda Gessler opowiadała o wartościach, jakimi się w życiu kieruje. Zdecydowanie nie są to pieniądze. Magda Mołek zapytała, jak się odnosi do zarzutów, że może tak mówić, bo wiedzie uprzywilejowane życie.

- Ja nie byłam bogatą osobą, jako młoda 18-latka. Tylko sama musiałam na siebie zarabiać od początku mojego życia. Mimo bardzo dobrej pozycji zawodowej rodziców nie ekonomicznej. Oni w ogóle za bardzo nie szanowali pieniędzy, bo byli mocno zwariowani, artystyczni, kreatywni. Więc to [pieniądze] nie było naszą wartością w życiu. [...] Ja zaczynałam wszystko sama i od początku i wszystko, co zdobyłam, zdobyłam moją własną, ciężką pracą i moimi porażkami.

Mówiła restauratorka.

Wspomniała także, że pierwszy stół, który kupiła sobie sama w popularnej sieciówce, zabrali jej rodzice.

- Nawet się nie pytali, czy mi jest potrzebny. Raptem się znalazł u nich w domu, ja tego nawet nie skomentowałam. [...] Nie liczyli się z moimi potrzebami, więc ja muszę zadbać o nie sama.

Dalej Magda Mołek zapytała Magdę Gessler, czy nie rozważa kariery politycznej. Magda Gessler odpowiedziała jednak, że raczej widzi siebie jako... królową, niż prezydentkę.

Co Wy na to?

Magda Mołek to nie jedyna gwiazda, która zamieniła telewizję na YouTube. Jak sobie radzą pozostali?

NAJNOWSZE