Magda Gessler

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Magda Gessler ujawniła tajemnicę Kuchennych Rewolucji. Teraz już wszystko jasne

2023-06-07 12:21

Remonty polskich lokali gastronomicznych to codzienność, z którą mierzy się Magda Gessler. Popularna restauratorka przyczyniła się do uratowania wielu lokali oraz pomogła stanąć ich właścicielom na nogi. Wokół programu krąży jednak wiele plotek i spekulacji, które teraz prowadząca zdecydowała się zdementować.

Magda Gessler nie gryzła się w język i wyjawiła fanom jedną z największych tajemnic Kuchennych Rewolucji. Wielu widzów może być w szoku, ponieważ z pewnością wyobrażała sobie kulisy programu zupełnie inaczej. Wokół show narosło wiele mitów, które teraz restauratorka zdecydowała się obalić. Jeśli zastanawiacie się, kto płaci za remonty w Kuchennych Rewolucjach, trafiliście pod dobry adres. Kto inny, jak nie Magda Gessler, która prowadzi program od kilkunastu lat, mógłby zdradzić całą prawdę? Wiadomo już, kto opłaca spektakularne metamorfozy i z czyją pomocą właścicielom udaje się stanąć na nogi i na nowo rozkręcić biznesy.

Synowa Edyty Górniak nie przypadła fanom do gustu. Chodzi o jeden szczegół

No co Ty na to mały, chciałbyś te .... | Dokończ Piosenkę 12 #bigklamoty

Kuchenne Rewolucje - Magda Gessler

Fani wielokrotnie zastanawiali się, czy właściciel restauracji płaci za remont w Kuchennych Rewolucjach. Po wielu latach Magda Gessler zdecydowała się ujawnić prawdę. Podczas zorganizowanego przez nią Q&A odpowiadała na najczęściej zadawane przez fanów pytania. Wielokrotnie przewinęło się to dotyczące tego, kto zarządza i nadzoruje metamorfozy.

Cała koncepcja gastronomiczna, wystrój, menu, zmiana nazwy to wyłącznie mój pomysł, poparty wieloletnim doświadczeniem.

Fani chcieli również wiedzieć, kto jest odpowiedzialny za finansowanie remontów, które w programie są codziennością.

Zaśpiewał na scenie OWF 2023 i spełnił marzenie. Wszystko dzięki swojej dziewczynie

Remont restauracji jest finansowany przez TVN.

Restauratorka zdementowała również pomówienia dotyczące tego, że restauratorzy biorący udział w programie muszą płacić.