Magda Gessler: U Fukiera jest DROGO? Restauratorka KOMENTUJE!

2021-11-08 7:27 RD
Magda Gessler
Autor: Materiały Prasowe

Magda Gessler jest właścicielką kilku restauracji w całej Polsce. Najpopularniejszą jest jednak ta znajdująca się na warszawskiej starówce. Mowa oczywiście o “U Fukiera”. Wiele osób twierdzi, że jest tam drogo. Co na to sama Magda Gessler? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Magda Gessler jest najpopularniejszą restauratorką w Polsce. Jej lokale niezmiennie bardzo dobrze sobie radzą. Jedną z najpopularniejszych restauracji Magdy jest ta, która znajduje się na warszawskiej starówce, czyli “U Fukiera”. Można zjeść tam raczej polskie potrawy. Dziennikarze Faktu wyliczają, że w menu można znaleźć m.in. kotleta schabowego z kapustą (64 zł), flaki po warszawsku z pulpetami (31 zł), tatar z polędwicy (48 zł) czy pierogi ruskie z siekaną miętą (39 zł).

W internecie nie brakuje komentarzy, że takie ceny to prawdziwa drożyzna, a na wizytę w restauracji mogą pozwolić sobie tylko ludzie, którzy dużo zarabiają.

Dawid Kwiatkowski z piosenką Bez ciebie. Romantyczna wersja w ESKA Live!

Ostatnio dziennikarz Faktu rozmawiał z Magdą Gessler. Zapytał ją właśnie o ceny w “U Fukiera”. 

 "Drogo" to znaczy, że coś jest fatalne, brzydkie, niesmaczne. Jak coś jest genialne i robione z bardzo dobrych produktów, które jakby nie było cały czas drożeją, to "drogo" nie istnieje (...) "Drogo" to jest, gdy płacimy za rzeczy sieciowe duże pieniądze. Ale jeśli ktoś wkłada w to pracę i jest to wręcz rzemiosło, bo coś jest robione ręcznie, to znaczy, że to nie jest drogo

powiedziała Magda Gessler. 

QUIZ. Rozpoznasz celebrytę po krótkim opisie? Połowa punktów to już sukces

Pytanie 1 z 10
Słynie ze swojego ciętego języka i kilku głośnych rozwodów. Ostatnio bardzo mocno zaangażowała się w produkcję filmu
NAJNOWSZE