Magda Gessler

i

Autor: Materiały Prasowe

Magda Gessler: U Fukiera jest DROGO? Restauratorka KOMENTUJE!

2021-11-08 7:27

Magda Gessler jest właścicielką kilku restauracji w całej Polsce. Najpopularniejszą jest jednak ta znajdująca się na warszawskiej starówce. Mowa oczywiście o “U Fukiera”. Wiele osób twierdzi, że jest tam drogo. Co na to sama Magda Gessler? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Magda Gessler jest najpopularniejszą restauratorką w Polsce. Jej lokale niezmiennie bardzo dobrze sobie radzą. Jedną z najpopularniejszych restauracji Magdy jest ta, która znajduje się na warszawskiej starówce, czyli “U Fukiera”. Można zjeść tam raczej polskie potrawy. Dziennikarze Faktu wyliczają, że w menu można znaleźć m.in. kotleta schabowego z kapustą (64 zł), flaki po warszawsku z pulpetami (31 zł), tatar z polędwicy (48 zł) czy pierogi ruskie z siekaną miętą (39 zł).

W internecie nie brakuje komentarzy, że takie ceny to prawdziwa drożyzna, a na wizytę w restauracji mogą pozwolić sobie tylko ludzie, którzy dużo zarabiają.

Dawid Kwiatkowski z piosenką Bez ciebie. Romantyczna wersja w ESKA Live!

Ostatnio dziennikarz Faktu rozmawiał z Magdą Gessler. Zapytał ją właśnie o ceny w “U Fukiera”. 

powiedziała Magda Gessler. 

QUIZ. Rozpoznasz celebrytę po krótkim opisie? Połowa punktów to już sukces

Pytanie 1 z 10
Słynie ze swojego ciętego języka i kilku głośnych rozwodów. Ostatnio bardzo mocno zaangażowała się w produkcję filmu

 "Drogo" to znaczy, że coś jest fatalne, brzydkie, niesmaczne. Jak coś jest genialne i robione z bardzo dobrych produktów, które jakby nie było cały czas drożeją, to "drogo" nie istnieje (...) "Drogo" to jest, gdy płacimy za rzeczy sieciowe duże pieniądze. Ale jeśli ktoś wkłada w to pracę i jest to wręcz rzemiosło, bo coś jest robione ręcznie, to znaczy, że to nie jest drogo