Magda Gessler o romansie z "Aktorem". Piotr Adamczyk przeczyta jej autobiografię?

2021-06-16 19:03 es
Magda Gessler
Autor: Materiały Prasowe

Kilka lat temu wszystkie polskie media rozpisywały się o romansie Magdy Gessler z Piotrem Adamczykiem. Choć para skrzętnie ukrywała swoją relację, i tak wszyscy plotkowali. Relacja jednak nie trwała długo, bo zaledwie kilka miesięcy. Magda Gessler właśnie wydała swoją autobiografię. Tam rozpisała się o romansie z "Aktorem". Myślicie, że Piotr Adamczyk już czytał jej książkę?

Magda Gessler to jedna z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. I to dosłownie. Gwiazda słynie ze swoich kolorowych stylizacji, dopełnionych mnóstwem biżuterii. Gwiazda zyskała ogromną sławę wraz z premierą programu Kuchenne Rewolucje. Ten tak bardzo spodobał się fanom, że emitowany jest już od ponad 10 lat!

Korzystając z niesłabnącej popularności, Magda Gessler postanowiła wydać autobiografię. Magda ujawnia szczegóły z życia prywatnego restauratorki. W tym głośny romans z Piotrem Adamczykiem!

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Magda Gessler o romansie z "młodym Aktorem"

O relacji Magdy Gessler z Piotrem Adamczykiem media rozpisywały się 20 lat temu. Ich relacja nie trwała długo, bo zaledwie kilka miesięcy. Para ponoć najchętniej spędzała czas za granicą, z dala od wścibskich oczu. Niestety nie rozstali się w najlepszych stosunkach.

W wywiadach Magda Gessler o Piotrze Adamczyku wspominała nie raz. Odniosła wrażenie, że aktor żałuje ich romansu i dodała, że był zbyt "mieszczański", by ją zrozumieć.

Na kartach biografii Magda, restauratorka wraca do tamtego czasu:

Nasz romans wywołał sensację, a dobrym miernikiem jej skali było niewyobrażalne zainteresowanie mediów. (...) Na szczęście dzięki gaży za ów nowy, niezwykle kasowy film mógł pozwolić sobie na kupno małego mieszkania niedaleko Starego Miasta. Mieliśmy stamtąd kilometr do Fukiera, mieszkania Aktora i teatru, w którym wtedy grał. Zapewniało nam to względną dyskrecję i kosztowało mniej czasu, stresu i zdrowia .(...) Chyba się nie spodziewał, że przyjdzie mu zmierzyć się z kobietą tak pełną energii, która nigdy nie zastanawiała się dwa razy, jeśli przyszedł jej do głowy jakiś pomysł. A naprawdę potrafiłam go zaskoczyć.

Magda Gessler wspomniała też, że w jej relacji z Aktorem było dużo emocji oraz nieprzespanych nocy...

Nasz trzymiesięczny romans był - jak przystało na okoliczności i osobę mojego partnera - doprawdy filmowy, intensywny i przepełniony emocjami.

Piotr Adamczyk nie jest co prawda wspominany w książce z imienia, jednak nie ma wątpliwości, że Aktor z którym romansowała Magda Gessler to właśnie on.

Myślicie, że Magda Gessler posłała Piotrowi Adamczykowi książkę z autografem?

NAJNOWSZE