Syn Magdy Gessler się zaręczył! Kim jest kobieta, z którą Tadeusz Muller weźmie ślub?

2021-06-09 15:50 es

A to niespodzianka! Magda Gessler będzie się bawić na weselu drugiego dziecka. Okazuje się, że Tadeusz Muller się zaręczył. Niedawno restaurator ze swoją ukochaną wybrali się na urlop na Majorkę. Najwyraźniej nie miały to być zwykłe wakacje... Syn Magdy Gessler zrelacjonował zaręczyny na swoim stories. Kim jest narzeczona Tadeusza Mullera?

Magda Gessler ma ostatnio wiele powodów do radości. Jej córka, Lara Gessler po raz drugi wyszła za mąż. Niedługo po uroczystości urodziła córkę. Wystarczy wejść na Instagram restauratorki, by zobaczyć, że mała Nena jest oczkiem w głowie swojej babci. Tym razem okazji do świętowania dostarczył syn Magdy Gessler... Tadeusz Muller się zaręczył!

Do niedawna syn Magdy Gessler nie funkcjonował w show-biznesie. Skupiał się raczej na gastronomii i tworzeniu konceptów kolejnych restauracji. jednak niedawno nieśmiało wszedł do telewizji z własnym programem.

Wówczas jego popularność poszybowała w górę. Mimo to Taudeusz Muller stara się chronić prywatność. Są jednak okazję, których nie można przemilczeć...

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Tadeusz Muller się zaręczył

O wszystkim restaurator poinformował swoich fanów na Instagramie. Dowiadujemy się z niego, że Tadeusz Muller wraz z narzeczoną wybrali się na wakacje. Z pewnością zapamiętają je na zawsze!

Wygląda na to, że Tadeusz Muller oświadczył się podczas rejsu łódką. Trudno o bardziej romantyczne okoliczności! Na stroies opublikował zdjęcia i filmiki, na których dumna przyszła pani Muller eksponuje pierścionek.

Kim jest narzeczona Tadeusza Mullera?

Z kim syn Magdy Gessler się zaręczył? Jego wybranką jest Małgorzata Downar. Nie jest raczej znana w show-biznesie, choć w świecie gwiazd już tak. Jest współzałożycielką agencji WeGrowth, która współpracowała z celebrytkami takimi jak Maja Sablewska czy Joanna Przetakiewicz.

Hotplota.pl życzy im dużo miłości!

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Julia Wieniawa?

Zobacz też:

NAJNOWSZE