Magda Gessler - Piotr Adamczyk

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Magda Gessler i Piotr Adamczyk byli kiedyś razem! Aktor pobił się o nią z kelnerem

2023-12-14 12:03

Ich namiętne uczucie przez krótki czas było tematem numer jeden wśród portali plotkarskich. Niestety, gorący romans zakończył się po zaledwie kilku miesiącach w sposób niezwykle spektakularny. Piotr Adamczyk, konkurując o serce Magdy Gessler, pobił się z kelnerem!

Zapewne niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że przed laty restauratorkę oraz aktora połączył płomienny romans, który był gorąco opisywany w mediach. Kiedy Magda Gessler i Piotr Adamczyk zaczęli się ze sobą spotykać, każde z nich uporczywie pragnęło miłości. Szczęście udało znaleźć im się u swojego boku. Ich namiętny romans opisywała jako filmowy, intensywny i przepełniony emocjami. Choć była to intensywna relacja, o której huczała niemal cała Polska, to zakończyła się równie szybko, jak się zaczęła. Choć aktor niechętnie wypowiada się na temat swoich stosunków ze swoją ex partnerką, to restauratorka postanowiła wrócić do tematu po latach milczenia. O szczegółach tej relacji restauratorka opowiedziała w swojej książce. Ujawniła również, jak teraz wyglądają jej stosunki z aktorem.

Patricia Kazadi vs. HITY 1988. TA piosenka przypomniała o traumie

Magda Gessler - Piotr Adamczyk

Związek Magdy Gessler i Piotra Adamczyka, choć wydawał się przepełniony miłością i namiętnością, zakończył się po zaledwie trzech miesiącach. Wygląda na to, że w nie najlepszy sposób, ponieważ aktor do dziś unika restauratorki. Adamczyk umieścił ją nawet na czarnej liście gości w swojej restauracji. Prowadząca program Kuchenne Rewolucje wróciła do tematu o opisała zerwanie w swojej książce Magda. Okazuje się, że w jej życiu pojawił się inny mężczyzna, którego na potrzeby opowieści nazywa Kelnerem.

Los chciał, że któregoś wieczora natknęliśmy się na Kelnera w dyskotece „Organza”, a moje koguciki — przepraszam: dwóch rycerzy aspirujących do zdobycia mojego serca — postanowiły rozstrzygnąć spór między sobą i kwestię pierwszeństwa w spektakularny i definitywny sposób — pojedynkiem na pięści.

W podkaście "Trójkąt" prowadzonym przez Agnieszkę Woźniak-Starak i Gabi Drzewiecką opowiedziała także o tym, czy ona i aktor mają do siebie żal za miniony czas

Nie wiem, czy on mi wybaczył, czy ja mu wybaczyłam. W każdym razie relacje są bardzo poprawne i bardzo Piotrowi dziękuję za wytrzymałość, bo nie da się ukryć, że wejść na mój język to nie jest fajne. Może nie jest łatwe. Ja mu zawsze wybaczałam, problem, żeby on sobie wybaczył. Myślę, że wybaczył.