Magda Gessler: data urodzin w Wikipedii jest przekłamana! Wszystko zdradziło TO NAGRANIE!

2019-07-10 18:19
Magda Gessler
Autor: WBF

Kiedy Magda Gessler obchodzi urodziny? Ta kwestia dotąd wydawała się oczywista, bo w Wikipedii i innych źródłach, dotyczących słynnej restauratorki, widniała data 10 lipca 1953 jako dzień, w którym dzisiejsza gwiazda przyszła na świat. Teraz okazuje się, że Gessler jest nieco starsza, niż myśleliśmy! Dokładnie o...

Magda Gessler skończyła właśnie 66 lat. To fakt niezaprzeczalny, choć - jak się okazuje - dyskusji podlega to, KIEDY restauratorka obchodziła swoje urodziny. Okazuje się bowiem, że Wikipedia i kilka innych źródeł... odmłodziły gwiazdę TVN. O ile? O dokładnie jeden dzień! Wszystko wyszło na jaw dzięki filmikowi, jaki nagrały dla gospodyni Kuchennych Rewolucji jej dzieci.

Magda Gessler - kiedy naprawdę ma urodziny?

Według Wikipedii Magda Gessler urodziła się 10 lipca 1953 roku w Komorowie. Jednak w specjalnym nagraniu z życzeniami dla mamy Lara Gessler i Tadeusz Muller wymieniają inną datę - 9 lipca! Skąd to przekłamanie?

To Magda Gessler wyjaśniła w komentarzach pod filmikiem. Ponieważ wielu internautów zauważyło różnicę i zapytało o nią restauratorkę, ta na kilka takich pytań odpowiedziała tajemniczo: "tata wie". Pod jednym wpisem wyjaśniła jednak sprawę nieco szerzej.

Wygląda na to, że ojciec Magdy Gessler, Mirosław Ikonowicz, który w momencie jej narodzin miał 19 lat, nie do końca dobrze podał datę jej przyjścia na świat w urzędzie. 

tata wpisał tak jak .... to pamietal...

- napisała gwiazda w odpowiedzi na komentarz z pytaniem o przyczynę różnicy między oficjalną datą urodzenia Gessler a tą prawdziwą.

Cóż, szczęśliwi (również tatusiowie) czasu nie liczą!

NAJNOWSZE