Maffashion w bikini. Tym razem to zdjęcia z jej telefonu. Jest naturalnie!

2021-06-17 7:26 kp
Maffashion
Autor: WBF

Polskie gwiazdy coraz częściej zauważają, że promowanie w sieci nienaturalnych standardów piękna nie prowadzi do niczego dobrego. Celebrytki okłamują nie tylko siebie, ale i fanki - które nie mogąc dosięgnąć "ideału" wpadają w złą samoocenę. Maffashion to jedna z tych gwiazd, któa stawia od pewnego czasu na całkowitą naturalność. Zobaczcie, jak pięknie wygląda w bikini z bliska!

Pieprzyki na ciele, fałdki na brzuchu, ślady po bliznach - to całkowicie normalne elementy niemal każdego ciała, które dotąd były skrupulatnie banowane przez wszelkie celebrytki. Choć gwiazdy chętnie pokazują się w strojach kąpielowych, przeważająca większość z nich wybiera ujęcia, na których nie widać żadnych niedoskonałości lub po prostu korzysta z filtrów i retuszu.

Na szczęście moda na zafałszowane piękno ma coraz mniej zwolenników. Do tych, które stawiają na naturalność, dołączyła Maffashion. Gwiazda, podobnie jak Ewa Farna, została mamą i całkowicie doceniła możliwości i piękno swojego ciała, ze wszystkimi jego wadami. Dlatego też w nowej kampanii strojów kąpielowych zrezygnowała z wszelkiego upiększania.

>> Ewa Farna komentuje singiel Ciało: "Mam rozstępy. Wiem, że jestem zdrowa"

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Maffashion w bikini

Już kilka razy pokazywaliśmy Wam naturalne zdjęcia Maffashion z kampanii strojów kąpielowych Tenezis. Tym razem Julia Kuczyńska pochwaliła się nie profesjonalnymi zdjęciami, a fotkami z własnego telefonu, które zrobiła przed lustrem. Z bliska widzimy na nich gwiazdę i jej ciało - również z pieprzykami czy fałdkami.

I co z tego? W końcu to NORMALNE! A Maffashion może pochwalić się naprawdę idealną figurą. Zobaczcie sami!

NAJNOWSZE