Maffashion pokazała brzuch 8 miesięcy po porodzie. Nie jest idealny, a fanki są zachwycone

2021-05-11 8:27 kp
Maffashion
Autor: WBF

Coraz więcej gwiazd mówi NIE obsesyjnemu odchudzaniu i ćwiczeniom tuż po porodzie. Trend panujący wśród gwiazd, by w ciągu kilku tygodni od urodzenia dziecka pochwalić się idealnie wyrzeźbionym brzuchem, jest w odwrocie! Teraz młode mamy stawiają na zdrowie i dobre samopoczucie, a na powrót do formy dają sobie znacznie więcej czasu. Tak robi też Maffashion!

Od porodu mija kilka tygodni, a mamy-celebrytki chwalą się w sieci sześciopakiem na brzuchu - czyżby to była już przeszłość? Coraz więcej kobiet buntuje się ostatnio przeciwko kultowi idealnej figury w każdych okolicznościach, nawet tuż po urodzeniu dziecka. Jeszcze niedawno gwiazdy prześcigały się w publikowaniu zdjęć ze swoich treningów po ciąży, a dziś ze spokojem cieszą się macierzyństwem i nie wstydzą tego, że ich ciało odbiega wyglądem od tego, którym cieszyły się kilkanaście miesięcy wcześniej.

Zaledwie niedawno Agnieszka Włodarczyk, która czeka na narodziny swojego pierwszego dziecka, pisała w sieci o tym, że dojrzała do tego, by lubić swoje ciało mimo jego niedoskonałości i zapowiedziała, że nie będzie katowała się po porodzie morderczymi treningami. W tym samym kierunku poszła Maffashion. Influencerka została mamą 8 miesięcy temu i dotąd nie przyszło jej do głowy, by walczyć o mięśnie brzucha.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Maffashion po porodzie

Wiele gwiazd zaznacza ostatnio, że zamiast walki o sylwetkę sportsmenki, ćwiczą dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Tak zrobiła też Ewelina Lisowska, która w czasie pandemii porzuciła ciężkie treningi i przybrała nieco na wadze. Jak mówi sama - jak twierdzą jej fani - nigdy nie czuła się i nie wyglądała tak dobrze.

>> Ewelina Lisowska promienieje! Nowe ciało dodało jej pewności siebie

Podobnie sprawa ma się u Maffashion, która osiem miesięcy temu urodziła pierwsze dziecko. Gwiazda stawia na pielęgnowanie relacji z dzieckiem i dbanie o własne zdrowie, stąd też na jej brzuchu wciąż nie zagościł sześciopak. Co na to jej fanki? Są zachwycone! Maffashion na nowych zdjęciach pokazała nie tylko naturalny brzuch, ale i tzw. "baby hair" - włosy, które wyrastają na miejsce tych, które wypadły w czasie ciąży w wyniku burzy hormonów. Infuencerka zażartowała, że zapuszcza grzywkę :)

Dziękuję Ci za to zdjęcie brzucha 😘 jakoś tak mi raźniej gdy widzę, że "ta laska z Instagrama" też tak ma, a wciąż uważam ja za piękna 😘

Nie pisze komentarzy, ale Tobie napisze - dziękuję, że pokazujesz prawdziwe zdjęcia, bez retuszu, bez wciągania powietrza i uszczuplania swojego ciała. Jestem mamą 2 letniej córki i mam mnóstwo kompleksów, szczególnie po przejrzeniu niektórych tzw. insta-matek... Dzięki, że jesteś. Dużo zdrowia dla Ciebie i Twojej rodziny, bo to jest najważniejsze, nie wygląd. 😊

Baby hair, rozciągnięty brzuszek po ciąży, chyba każda mama to doświadcza, nie jesteś sama :) fajnie, ze się tego nie wstydzisz i pokazujesz jak jest naprawdę, bo tak jest! 🔥👏

Dziękuje Ci za bycie naturalna! Mój brzuch wyglada tak samo po ciąży i nie zamieram się z tym kryć

- piszą internautki, które dokładnie znają stan, w jakim znajduje się obecnie młoda mama.

Wy też doceniacie takie naturalne ujęcia gwiazd?

NAJNOWSZE