Maffashion

i

Autor: AKPA Maffashion zrealizowała kolejny wielki cel

Maffashion na okładce ekskluzywnego magazynu. Fani dopatrzyli się rażącego błędu

2022-11-17 11:52

Maffashion można podziwiać na okładce ekskluzywnego magazynu, a blogerka przyznała, że była to jedna z najbardziej sesji zdjęciowych w jej karierze.

Maffashion to jedna z najbardziej znanych w Polsce influencerek działających w branży modowej. Jej ambicje i kreatywność podziwiane są przez młode kobiety, dla których stała się idolką i wielką inspiracją. Jej profil na Instagramie śledzi 1,4 miliona użytkowników. Julia Kuczyńska jest zapraszana na największe pokazy mody na świecie, prowadzi własną markę odzieżową i pokazuje się na okładkach najbardziej poczytnych magazynów. Można ją było podziwiać w Elle, Glamour, Twój Styl, InStyle, Viva!, Joy, Be Active, K MAG, Women's Health, a także w czasopiśmie dla nastolatków - BRAVO.

Najlepsze zdjęcie w karierze, ale... 

To już drugi raz, kiedy L'Officiel zaprosił Maffashion do współpracy. Wcześniej pojawiła się na okładce polskiego wydania, a niedawno wzięła udział w sesji dla wydania cypryjskiego. Oto, jak Julia opisuje tę przygodę:

Ta wyjątkowa sesja odbyła się kilka tygodni temu i nie ukrywam, ze był to dla mnie jeden z bardziej ekscytujących planów zdjęciowych w mojej ponad 10 letniej karierze w social mediach - przyznała blogerka.

Julia Kuczyńska zaprezentowała się w wielu przepięknych stylizacjach, spacerując bajecznymi uliczkami Cypru.

Internauci zachwycili się Julią, jednak nie wielu z nich nie może pogodzić się z jedną rzeczą. Twierdzą bowiem, że z oczami jest coś nie tak, w czym dopatrują się edytorskiego błędu. 

Czemu tak piękna kobietę tak wyedytowali, kiedy to się skończy? Przecież oczy wędrują na boki, kształt również zmieniony - napisał jeden z użytkowników Instagrama.

Piękna jesteś, ale grafik poleciał… Zeza rozbieżnego Ci zrobił - zmartwiła się fanka.

Wielu Instagramowiczów nie ma jednak wątpliwości, że to najlepsza okładka modelki, spośród tych, które ukazały się do tej pory: "Okładka jest przecudowna! "Moim zdaniem najlepsza jaką kiedykolwiek zrobiłaś! Sztos!"

Maffasion niedawno zrobiła kompilację okładek na których miała okazję się pojawić, a było ich aż 25! Zestawienie opublikowała na swoim Instagramowym profilu.

Roksana Węgiel o OSIEMNASTCE. Zdradziła swoje plany!